HomeTv dünyasiKARA SEVDA’DA KEMAL KURTULABİLECEK Mİ?

KARA SEVDA’DA KEMAL KURTULABİLECEK Mİ?

KARA SEVDA’DA KEMAL KURTULABİLECEK Mİ?

Kara Sevda 67. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kara Sevda yeni bölümde Kemal, Emir’in çıkardığı yangından kurtulabilecek mi?

Star TV’nin aksiyonu bir an eksik olmayan dizisi Kara Sevda’nın 67. bölüm fragmanı yayınlandı. Kara Sevda yeni bölümde Emir’in çıkardığı yangın hem Nihan’ın hem de Kemal’in hayatını tehlikeye sokuyor. Emir, son anda yetişip Nihan’ı kurtarırken Kemal içeride mahsur kalıyor. Kemal kurtulabilecek mi?

Kara Sevda 67. bölümü ile 3 Mayıs Çarşamba akşamı Star TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kemal ve Nihan yıllar sonra kavuştukları mutluluğun tadını kızlarıyla birlikte çıkarırken Emir, Nihan’ı hapse yollayacağı planının son imzasını Asu’ya attırır. Nihan izinsiz maden işletmekten gözaltına alınır.
Bütün deliller Nihan’ı işaret ederken Kemal’in Nihan’ı kurtarmaktan başka düşüncesi yoktur. Kemal bu kumpasın ardındaki en zayıf halkadan başlamaya karar verir. Emir ise kurduğu oyunun mutlak galibine dönüşmüşken eli arttırmaya karar verir.

Asu’nun hırsına yenik düşerek yapacağı hata Kemal için Nihan’ın kurtuluşuna açılan bir kapıya dönüşür. Nihan ise gözaltındayken Emir’den gelen, Deniz’i kaybetmesi anlamına da gelen belgeyle sarsılır. Ama yine de geri adım atmaz. Emir’in hamlesini karşılıksız bırakmayacaktır.
Kemal Nihan’ı kurtarmak için çırpınırken, Leyla da Ayhan’la birlikte farkında olmadan Kozcuoğlu holdingin en karanlık sırlarından birini çözmek üzeredir. Bu sırrın sonunda kendisini bekleyen ölümcül tehlikenin farkında değildir.

Emir Zeynep’in Hakan’la evlenme kararından vazgeçmediğini öğrenince Zeynep’le bir araya gelir. Zeynep’i yalnızlık kuyusuna itmek için hareket alır. Zeynep, Emir’e restini çekse de, Hakan’la nikah masasına oturduğu anda bile Emir’den bir işaret bekleyecektir.

Nihan ile Kemal’in sevdası güçlendikçe Emir’in karanlığı derinleşir. İki kara sevdalının her şeye rağmen aşktan bir kale örmeye başlaması, Emir için savaş ilanı anlamı gelir. Emir herkesi içine alacak şenlik ateşini tutuşturmaya karar verdiğinde kendisini de bir sürpriz beklemektedir.