HomeMagazinKARARINI AÇIKLADI!

KARARINI AÇIKLADI!

KARARINI AÇIKLADI!

Türkiye’nin en fenomen yapımlarından olan Çukur dizisinde rol alan ve Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler yarışması için diziden ayrılan Çağrı Atakan, agresif tavırları ile dikkat çekiyor.

Gönüllüler takımından bir isimle geçtiğimiz hafta oyun esnasında tartışan Çağrı Atakan kendisini uyaran Murat Ceylan’a ‘Ne yeter? Sana ne?’ diyerek üzerine yürümesinin ardından Acun Ilıcalı olaya dahil oldu. Acun Ilıcalı, ‘Şimdi Survivor’dan ayrıldığını açıklarsan mutlu olurum. Kararını hemen ver’ sözleri ile Çağrı’ya sert çıkmıştı.

Geçtiğimiz akşam yeni bölümü yayınlanan Survivor’da Çağrı Atakan kararını açıkladı. Atakan, şu ifadeleri kullandı:

‘ACUN MEDYA’NIN PARÇASI OLMAYI HEDEFLEMİŞTİM’

‘O gece pişmanlığımı dile getiremedim. Buraya gelmeden Türkiye’nin en çok izlenen dizisi, Çukur ailesini bıraktım. Buraya gelirken ikinci hedefim Acun Medya ailesinin bir parçası olabilmeyi hedefliyordum. Birinci hedefim ise annemdi. Annemi gururlandırabilmek onu üzmemek istiyordum.

‘ABİ KARDEŞ GİBİ OLACAĞIMIZI DÜŞÜNMÜŞTÜM’

3 sene önceye kadar oyunculukla alakam yoktu. Annem kanser oldu ve onu ben kanser ettim. Çok üzdüm annemi ve ondan sonra onu üzmeyeceğime yemin ettim. Çukur dizisinde rol almaya başladım ve annem de hayata tutundu ben oyuncu olunca. Sizden böyle tepki almam beni çok üzdü mahvetti. Abi kardeş gibi olacağımızı düşünmüştüm.

‘ANNEM İÇİN SAVAŞMAYA DEVAM EDECEĞİM’

Sizden süre istemiştim. O gece uyumadım ve sabah kararımı verdim. Bana iki yol sundunuz; ya gururlu bir insan olarak buradan gideceğim ya da gururumu bir kenara bırakıp burada kalacağım. Kararımı verdim. Kusura bakmayın Acun Bey gururumu bir kenara bırakarak annemi mutlu etmeye karar verdim. Tabi önce halk buna müsaade ederse. Buradan annem için savaşmaya devam edeceğim ve onu üzmeyeceğim. Anneme de onu sevdiğimi söylemek istiyorum bir daha böyle bir şey olmayacak.’