HomeMedyaJUSS’UN ÖYKÜ GÜRMAN’LI İLK REKLAM FİLMİ İZLEYİCİ İLE BULUŞTU!

JUSS’UN ÖYKÜ GÜRMAN’LI İLK REKLAM FİLMİ İZLEYİCİ İLE BULUŞTU!

JUSS’UN ÖYKÜ GÜRMAN’LI İLK REKLAM FİLMİ İZLEYİCİ İLE BULUŞTU!

Türkiye’nin içecek üreticilerinden Oğuz Gıda’nın sektöründeki lider markalarından JUSS Meyve Suları ilk celebrity çalışmasını Öykü Gürman ile yaptı. İki farklı versiyonunu hedef kitlesiyle buluşturan reklam filmi önceki gün Sapanca NG ENJOY otelde düzenlenen lansman gecesi ile tanıtıldı.

Tanıtımla birlikte 45 sn’lik reklam filminin ilk versiyonu, televizyon, radyo ve sosyal medyada aynı anda yayına girdi. Sosyal medyada kısa sürede büyük etkileşim alan reklam filmi ilk anlarda trand topiclere girmeyi başardı.
Öykü Gürman’ın enerjik ve renkli tarzı, markanın rengarenk tatları ile bir araya getirildi. Reklam filminde sanatçı yaz aylarının coşkusunu izleyenlere yaşattı.

Kampanyada Öykü Gürman ile hazırlanan reklam filmlerinde genç hedef kitle için dans ve koreografilere yer verildi. Juss’un bizlere vaat ettiği #gelsendejussla sloganı, son damlasına kadar lezzet mottosu ile sosyal medya paylaşımlarında birleşti. JUSS Meyve sularının renklJi enerjik ve ferahlatıcı etkisini sosyal medyadan başlattığı dans akımı ile kısa sürede gençler arasında yaymayı hedefleyen Öykü Gürman, gece boyunca hastage’lerle yaptığı paylaşımlarda herkesi bu akıma davet etti.

Erken sürpriz Doğum Günü Kutlaması

Öykü Gürman, sahnede lansmana katılanlara teşekkür ettiği sırada kendisine yapılan büyük sürpriz karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. 4 Ağustos tarihinde yeni yaşına adım atacak Öykü Gürman’a reklam filmi gösterimi sonrası Marka yetkilileri ve radyocu Cem Arslan’ın hazırladığı kendi fotoğrafının üstünde yer aldığı pasta karşısında çok mutlu olan sanatçı duygulu anlar yaşadı.

Orman Yangınları

Ülkemizde yaşanan orman yangınları ile ilgili de açıklama yapan şarkıcı bir yandan üzüntüsünü dile getirirken diğer yandan yeşile ve doğaya sahip çıkmak adına yapılacak çalışmalara kendisinin de gönülden destek vereceğini söyledi.