HomeMagazinİzel-Çelik-Ercan 31 yıl sonra yeniden bir arada

İzel-Çelik-Ercan 31 yıl sonra yeniden bir arada

İzel-Çelik-Ercan 31 yıl sonra yeniden bir arada

Bir dönem pop müziğe damga vuran İzel-Çelik-Ercan grubu, yayınladıkları şarkıların hit olmasına rağmen kariyerlerine solo olarak devam etme kararı almıştı.

Çelik Erişçi, İzel Çeliköz ve Ercan Saatçi, 31 yıl aradan sonra yeniden bir araya geliyor.

25 Ağustos Kuruçeşme Arena’da sahneye çıkacak olan ünlü müzik grubu, merakla beklenen konser öncesi provaların yapıldığı Kuruçeşme Arena’da basın mensuplarının sorularını yanıtladı. İzel, toplantı sonrası bir daha ayrılmamak üzere Çelik ve Ercan’ı elbisesinin kurdeleleriyle kendine bağladı.

Kuruçeşme Arena’da gerçekleşen basın toplantısında sözü ilk alan Ercan Saatçi, “Yaklaşık 31 yıl sonra ‘Kısa bir boşluk’ diyelim, yeniden birlikteyiz. Bu sırada kendi öz eleştirimizi yaptık. İzel-Çelik-Ercan sahne çalışmalarına ara verdiği dönemde hiç görüşmediğimizi zannedebilirsiniz, oysa biz yıllar içinde birbirimizi tamamlamaya gayret ettik, kendi çizdiğimiz yollar farklıydı. Şimdiden söyleyeyim ‘Niye ayrıldınız?’ diye sorarsanız, biz orayı çoktan geçtik. ‘Neden bugüne kadar bekledik?’ diye kendimizi eleştirdik. Hem kendimize, hem de bizi sevenlere haksızlık ettiğimizi düşündük. İşte bugün yeniden karşınızdayız. Konserlerle başlayacağız. Nerede kalmıştık?” ifadelerini kullandı.