HomeMagazinİSTMARİNA’DA ARABESK GECESİ

İSTMARİNA’DA ARABESK GECESİ

İSTMARİNA’DA ARABESK GECESİ

Fantezi müziğinin dev ismi Hakan Altun, geçtiğimiz gece İstMarina Jolly Joker’de sahne aldı. Hafta içi olmasına rağmen biletlerin günler öncesinden tükendiği konserde yaklaşık bin beş yüz kişi sevilen sanatçıyı dinlemeye geldi.

BAĞIMLILIK YAPARIZ

Sevenlerini ‘Telefonun Başında’şarkısı ile selamlayan Hakan Altun, hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Kendine has ‘Yaşasın Aşk,Yaşasın Arabesk’ sloganıyla sevenleriniin gönlünde taht kuran Altun,” Şuan en sevdiğim sahnelerden birisindeyim. Ne zaman gelsek tıklım tıklım dolu. Bizi yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ederim. Ama ilk defa gelenlere uyarımdır bağımlılık yaparız. Bu gece hem eğleneceğiz hem ağlayacağız.” diyerek birbirinden güzel şarkılarını sevenleri ile hep bir ağızdan söyledi.

AŞKA İHANET EDENLER ASLA CEZASIZ KALMAZ

Ünlü şarkıcı Hakan Altun sahne aldığı İstMarina Jolly Joker’de aşk ile ilgili sözlerde bulundu. Altun,” Benim gibi aşk acısı çekenler vardır aranızda. Aşk dünyanın en güzel duygusu bence. Ama bu duyguyu bir şekilde kirletebiliyoruz. Aşka ihanet edenler asla cezasız kalmaz. Ama şunu unutmayın eşiniz,dostunuz aşkınız bir gün arkasını dönüp giderler. Ama aileniz sizin hep yanınızda olur. Ailenizi hiçbir zaman üzmeyin değerlerini bilin.,” diyerek ‘Ben Ağlarım Sende Ağla” parçasını okudu.

Sahnesinin ilk bölümünde dillere dolanan arabesk şarkılarını söyleyen Altun, konserinin sonlarına doğru söylediği hareketli şarkılarıyla sevenlerini coşturdu. Yaklaşık iki saat süren konserinin ardından sevilen sanatçı Hakan Altun,hayranlarının alkışları eşliğinde sahneden ayrıldı.