HomeMagazinİstinyePark’da Dün Neler Oldu?

İstinyePark’da Dün Neler Oldu?

İstinyePark’da Dün Neler Oldu?

SİNAN AKÇILGÖRÜNTÜLÜ YILBAŞI KUTLAMASI

Ünlü şarkıcı ve besteci Sinan Akçıl geride bıraktığımız akşam saatlerinde İstinyePark’da objektiflere takıldı. Markalar Sokağı’nda bulunan vale noktasında aracında telefon görüşmesi yaparken gazeteciler tarafından görüntülenen Akçıl, “Gelin arkadaşlar Ece Seçkin ile görüntülü konuşuyorum. Sizde bir merhaba deyin Ece’ye.” dedi. Meslektaşı Ece Seçkin ile telefon görüşmesini noktalayan başarılı müzisyen “Ece ile telefonda birbirimizin yeni yılını kutladık, ikimizinde programı yoğun onun için telefondan anca görüşebiliyoruz.” dedi.


FİYAT SÖYLERSEM, UYUYAMAZLAR!

Yılbaşı gecesinde Bakü’de sahne alacak olan Akçıl, Azerbaycan uçuşu öncesi görüntülendiği İstinyePark’da, son zamanlarda magazin gündeminde yer alan sahne ücretlerini soran gazetecilere verdiği cevap ile şaşırttı. “Yazılan rakamlar doğru mu, siz yılbaşında ne kadar alacaksınız?” sorularına yanıt veren Akçıl “Bu sene Azerbaycan da sahne alan tek Türk benim, bununla gurur duyuyorum. Ben ne kadar ücret aldığımı söylemeyeyim. Fiyatı söylersem, uyuyamazlar.” diyerek kahkaha attı. Beymen mağazasına girerek alışverişin keyfini çıkaran Akçıl, geç saatlerde alışveriş merkezinden ayrıldı. 

ENGİN HEPİLERİ-BEYZA ŞEKERCİ MUHABİRLERE ÖZEL RİCA UYUMLU AİLE

Başarılı oyuncu Engin Hepileri ve kendisi gibi oyuncu eşi Beyza Şekerci önceki gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Oğulları Can ile birlikte alışveriş turuna çıkan çift, mağazalar arasında turladıkları esnada karşılaştıkları muhabirlerin fotoğraf isteğini geri çevirmediler. “Tabi ki fotoğraf çekebilirsiniz ama sizden ricamız Can’ı çekmeyin.” diyerek objektiflere poz veren Hepileri ve Şekerci çifti, daha sonra muhabirlere teşekkür ederek alışveriş turlarına kaldıkları yerden devam ettiler. 

İsmail Filiz’i Tek Bıraktı!

Oyuncu İsmail Filiz geride bıraktığımız gün İstinyePark’da objektiflere takıldı. Eşi Nurana Bagieva ile birlikte alışveriş merkezine gelen ve İstinye Pazarı katında bulunan Günaydın Steak House’da yemek yiyen Filiz, yemek sonrası muhabirlerle karşılaştı. Muhabirlerin fotoğraf isteği sonrası “Beni çekmeyim.” diyen Bagieva, eşi İsmail Filiz’i tek bıraktı. Bu durma gülümseyerek karşılık veren Filiz, “Beni bugün tek çekin, eşim bugün gününde değil.” demekle yetindi. Muhabirlere teşekkür ederek eşinin yanına giden oyuncu ve eşi uzun süre alışveriş merkezinde tur attıktan sonra eksiklerini gidererek alışveriş merkezinden ayrıldı. 

Derya Tuna Yılbaşı Alışverişinde!
Oyuncu Derya Tuna geride bıraktığımız gün İstinyePark’da objektiflere yansıdı. Tek başına alışveriş turunda görüntülene Tuna “Yılbaşı öncesi son birkaç eksiğimi almaya geldim, İstanbul’da olacağız. Sizin de yeni yılınız kutlu olsun çocuklar.” dedi. Muhabirlerin yeni yılını kutlayan Tuna daha sonra bir arkadaşıyla buluşarak alışveriş turunu tamamladı.