HomeUncategorizedİŞTE BU AYIN EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİ!

İŞTE BU AYIN EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİ!

İŞTE BU AYIN EN ÇOK KONUŞULAN İSİMLERİ!

Geride bıraktığımız Ağustos ayında sanat ve eğlence dünyasından magazin sayfalarına yansıyan en medyatik isimler belirlendi.

Medya Takibi Ajansı Interpress'in sadece yazılı mecrayı kapsayan araştırmasında, geçtiğimiz ay magazin haberlerinde en çok, ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın adının geçtiği belirlendi. Ulusal, bölgesel ve yerel üç bine yakın gazete ile dergide çıkan haberlerin incelenmesiyle oluşan sıralamada Cem Yılmaz, Ebru Şallı ile yaşadığı aşk iddiaları başta olmak üzere toplam 502 haberle magazin gündeminde ilk sırayı aldı. Türk Pop Müziğinin ünlü ismi Murat Boz, yaz boyunca yurt içi ve yurt dışında verdiği konser haberleri ağırlıklı olarak 476 haberle ikinci olurken, ünlü şarkıcı Demet Akalın'ın da 368 haberle üçüncü olduğu saptandı.

Interpress'in yaptığı haber araştırmasında, geride bıraktığımız ay magazin sayfalarında en çok yer alan isimler listesinde Tarkan 324 haberle dördüncü olurken, Hande Yener'in de toplam 319 haber ile beşinci sırayı aldığı ortaya çıktı. Ağustos ayında magazin sayfaların da yer alan ve çıkan haber adetlerine göre oluşan ilk on sırasında yer alan diğer ünlü isimlerin ise İrem Derici, Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses ve Serdar Ortaç olduğu saptandı.