HomeUncategorizedİŞTE ALPER POTUK’UN SÜRPRİZ AŞKI!

İŞTE ALPER POTUK’UN SÜRPRİZ AŞKI!

İŞTE ALPER POTUK’UN SÜRPRİZ AŞKI!

Geçtiğimiz günlerde adı Rafet El Roman ile anılan Tuvana Türkay, iddiaları yalanlamıştı. Ünlü oyuncunun kalbini Alper Potuk'a kaptırdığı ortaya çıktı.

Tuvana Türkay, kalbini Fenerbahçeli Alper Potuk'a kaptırdı. Ünlü oyuncu, önceki akşam oynanan Fenerbahçe-Manchester United maçını da tribünde, 7 numaralı Alper yazan formasıyla izledi.

1,5 yıl birlikte olduğu Galatasaraylı Sercan Yıldırım'dan 2013'te ayrılan Tuvana Türkay, yeni aşkı yine yeşil sahalarda buldu. Türkay'ın bir süredir Fenerbahçe'nin genç yıldızı Alper Potuk'la beraber olduğu ortaya çıktı. Türkay, önceki akşam Fenerbahçe-Manchester United maçını da Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda izledi.

Maça Alper Potuk'un 7 numaralı formasıyla gelen oyuncu, bu hareketiyle beraberliğini herkese ilan etti. Alper Potuk, önceki akşam oynanan Fenerbahçe – Manchester United maçında sahadaydı.

TUVANA TÜRKAY KİMDİR
1990 yılında Bulgaristan göçmeni bir ailenin kızı olarak İstanbul'da doğan Tuvana Türkay, İstanbul Güneş Koleji'ni bitirdikten sonra Beykent Üniversitesi Radyo Televizyon Sinema bölümünde okudu.

MÜZİKLE DE İLGİLENİYOR
Oyunculuğun yanı sıra şarkıcılıkla da ilgilenen Türkay, 2015 yılında Enbe Orkestrası'nın albümünde sözü müziği kendisine ait olan Ara Ne Olursun isimli parçayı seslendirdi. Daha sonra Mustafa Ceceli aranjörlüğünde "tuana" şarkısını coverladı. 26 yaşındaki Türkay aynı zamanda şarkı sözü ve beste yapıyor.