HomeMagazinİSTANBUL’UN YENİ EĞLENCE VE YEME-İÇME OLİGARK KAPILARINI AÇTI

İSTANBUL’UN YENİ EĞLENCE VE YEME-İÇME OLİGARK KAPILARINI AÇTI

İSTANBUL’UN YENİ EĞLENCE VE YEME-İÇME OLİGARK KAPILARINI AÇTI

İstanbul Boğazı’nın yeni incisi Oligark önceki akşam görkemli bir davetle açıldı.

Kuruçeşme’de boğaza sıfır açılan Oligark kış aylarında bünyesinde dört restaurant ve bir kışlık gece kulübü bulunduruyor. Yaz sezonu da yaklaşık 3000 kişilik gece kulübü hizmete girecek. İstanbul yeni yeme içme ve eğlence kompleksi olacak Oligark’ta bütün işletmenin başında başarılı işletmeci Ufuk Gündoğdu bulunuyor. Mekanın işletmecisi Ufuk Gündoğ da açılışta gazetecilere “İstanbul’un kalbinin attığı Kuruçeşme’de yaza bomba gibi bir giriş yapacağız. Dört adet restoranımız ve Oligark gece kulübümüzle eğlencenin kalbi Oligark’da atacak” dedi.

Geceye katılanlar arasında Ali-Ayşegül Ünal, Betül Demir, Burcu Esmersoy-Berk Suyabatmaz, Didem Soydan, Ekim Alptekin, Ekin Mert Daymaz, Eliz Sakuçoğlu, Hakan Sabancı, Mehmet Özer, Pascal Nouma, Özlem Yıldız, Tugay Gökova, Sinan Akıman gibi gibi birçok ünlü sima vardı. Eliz Sakuçoğlu mekana sevgilisi Ekin Mert Duymaz ile ayrı ayrı katılırken mini kıyafeti ile dikkat çekti. İçeride eski sevgilisi Hakan Sabancı ile pişti olan Eliz Sakuçoğlu çıkışta gazetecilerin pişti sorularına “İçeride kendisi görmedim.” diyerek arabasının yolunu tuttu. Ekin Mert Duymaz ise “ Ayrı arkadaşlarla geldik ayrı arkadaşlarımızla çıktık. İlişkimiz gayet güzel gidiyor” dedi.

Sanat camiasının mutlu çifti Burcu Esmersoy, Berk Suyabatmaz uyumları ve şıklıkları ile dikkat çekti. Burcu Esmersoy evliliklerinin çok iyi gittiğini fakat evlerini Göktürk’te tuttuklarından çok uzakta yaşadığını söyledi. Esmersoy “ İlişkimize nazar değmesin şeytan kulağına kurşun. Gerçi işlerimizden dolayı da çok seyahat ediyoruz. Birbirimizi daha fazla özlüyoruz ”dedi. Oligark’ın açılışında konuklar mekanın müzik direktörü de olan ünlü DJ Murat Uncuoğlu’nun muhteşem performansıyla geç saatlere kadar eğlendi.

Oligark’ın içerisinde bulunan Bey Lokantası’nın şefi ünlü şef Umut Karakuş olacak. Mekanın içinde bulunan Bey Lokantası modernize edilmiş Türk mutfağı şeklinde tasarlandı. Ali Ocakbaşı, Ringa Balık Restaurant ve İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasıyla sınırsız eğlence yaşatacak Oligark gece kulübünün müzik konsepti vokalli house ve fun müziklerden oluşuyor. Geç saatlere kadar hizmet verecek Oligark İstanbul gece hayatının yeni gözdesi olmaya aday…