HomeUncategorizedİSTANBUL GECE HAYATININ KALBİ PORTAXE’TE ATTI

İSTANBUL GECE HAYATININ KALBİ PORTAXE’TE ATTI

İSTANBUL GECE HAYATININ KALBİ PORTAXE’TE ATTI

Portaxe “OLDU BİTTİ” partileri, sezonu ünlü isimlerle açtı.

“Bu yaz İstanbul’da nasıl geçecek?” diye düşünenlerin imdadına Portaxe yetişti… İlki 1 Haziran gecesi gerçekleşen “OLDU BİTTİ” partisine ünlü isimler renk kattı. Nilay Dorsa, Nuran Sultan, Saide, Esma Er, Zeynep Ece Akengin ve Hacer Tülü gibi isimlerin katıldığı gecenin sürprizi önce şarkıları ve danslarıyla Kobra Murat, ardından kemanıyla Aslıhan oldu.

Dj. Berfu ve Dj. Gizem Çınar'ın performanslarıyla renklenen geceye genç ve güzel oyuncu Yeşim Taşdelen ve başarılı organizatör Arda Avcı da destek verdi. İkili, mekanda ağırladıkları konuklarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden "OLDU BİTTİ" partilerinin ikincisinin ne zaman olacağı ise, geceye katılan tüm konuklar arasında merak konusu oldu.

İşleri nedeniyle yaz sezonunu İstanbul’da geçirecek olan eğlence müdavimleri ve boğaz aşıklarına Portaxe’ten muhteşem bir yaz sürpriz: OLDU BİTTİ geceleri…  Her yıl, yaz sezonunu yoğun bir event programıyla, düğünlerle ve özel davetlerle geçiren Portaxe, bu yaz çok farklı bir eğlence konseptine imza atıyor. İlki 1 Haziran Çarşamba akşamı yapılan OLDU BİTTİ partileri, gece hayatını sevenlere eğlence ve sürprizlerle dolu yaz akşamları vaat ediyor. 

Baltalimanı’nda, İstanbul Boğazı’nın hemen yanı başındaki mekanda, yaz sezonu boyunca piyasanın en ünlü dj’lerinin performanslarını sergileyecekleri OLDU BİTTİ partilerinde Türkçe pop, “oldies but goldies” ve elektronik müziğin en iyi seçkilerini, farklı konseptlerdeki event’lerde dinleyebileceksiniz. 

İLK PARTİ 1 HAZİRAN ÇARŞAMBA AKŞAMI YAPILDI

Portaxe’in OLDU BİTTİ gecelerinin ilki, 1 Haziran Çarşamba akşamı gerçekleşti. Saat 22:00’de başlayan gecede Dj. Berfu ve Dj. Gizem Çınar, setlerinin başında müzikleriyle, misafirlere unutamayacağı, çok özel saatler yaşattı. Sürprizlerle dolu gecede ünlü simalar da boy gösterdi. Nilay Dorsa, Nuran Sultan, Saide, Esma Er, Zeynep Ece Akengin ve Hacer Tülü gibi isimlerin katıldığı gecenin sürprizi önce şarkıları ve danslarıyla Kobra Murat, ardından kemanıyla Aslıhan oldu. Geceye genç ve güzel oyuncu Yeşim Taşdelen ve başarılı organizatör Arda Avcı da destek verdi. İkili, mekanda ağırladıkları konuklarına unutamayacakları bir gece yaşattı.

Sabahın ilk ışıklarına kadar devam eden "OLDU BİTTİ" partilerinin ikincisinin ne zaman olacağı ise, geceye katılan tüm konuklar arasında merak konusu oldu.

DUYURULAR SADECE SOSYAL MEDYADAN

Yaz sezonu boyunca haftanın belli günlerinde organize edilecek olan ve duyurusu sadece sosyal medya üzerinden yapılacak olan OLDU BİTTİ geceleri, Dj. Berfu ve Dj. Gizem Çınar’ın muhteşem performanslarıyla ve sürpriz şarkıcıların sahneleriyle renklenecek.

Girişlerin ücretsiz olduğu Portaxe’in OLDU BİTTİ partilerini kaçırmamak için yapmanız gereken tek şey, Instagram’dan “oldubittiportaxe” hesabını takip etmek. OLDU BİTTİ geceleriyle ilgili paylaşımlarınızı #oldubitti hashtag’iyle paylaşmayı da unutmayın. Ayrıca duvardaki çarklı saate de dikkat! Çünkü eğlence, o saatin çarkında gizli olacak.