HomeTv dünyasiİSMAİL BALABAN’IN İKİZİ ANNESİ VE KARDEŞİNİN NİŞANLISIYLA İLGİLİ KONUŞTU!

İSMAİL BALABAN’IN İKİZİ ANNESİ VE KARDEŞİNİN NİŞANLISIYLA İLGİLİ KONUŞTU!

İSMAİL BALABAN’IN İKİZİ ANNESİ VE KARDEŞİNİN NİŞANLISIYLA İLGİLİ KONUŞTU!

Survivor’da İletişim ödülünde annesiyle telefonda konuşan İsmail Balaban, “Nişanlının adını ağzına alma, o bıraktığın kız değil. Tam bir yılan” sözleriyle adeta yıkılmıştı.
İsmail Balaban’ın ikizi Turan Balaban olayın iç yüzünü anlattı. Kısa sürede gündem olan Balaban’ın ikiz kardeşi Turan Balaban, Instagram hesabından açıklama yaptı.
Tepkiler üzerine açıklamada bulunan Balaban, “Öncelikle herkese merhabalar. Dün yaşanan malum olaylarla ilgili açıklama yapma gereği duydum. Bu konular her ailede olabilecek problemlerdir. Annemin İsmail ile olan konuşması kimsenin duymadığını farz ederek yaptığı saf duygular ile yapılmış bir konuşmadır. (Yanında olamadığım için maalesef duruma engel olamadım) Burada her iki taraf için de olumsuz bir durum söz konusu maalesef. Konuların buralara gelmesini hiçbir şekilde istemezdik. Buradan bir şeyler çıkarmaya çalışanları, olayları farklı yönlere çekmeye çalışanları duyarlı olmaya davet ediyorum. Bu konu hakkında daha fazla konuşulmamasını rica ediyorum” ifadelerini kullandı.