HomeMagazin‘İŞİ GÜCÜ BIRAK, YENİDEN BAŞLAYALIM’

‘İŞİ GÜCÜ BIRAK, YENİDEN BAŞLAYALIM’

‘İŞİ GÜCÜ BIRAK, YENİDEN BAŞLAYALIM’

Anadolu Yakası’nın yeni eğlence merkezi GECE Nakkaştepe, önceki gece kapılarını Serdar Ortaç ile açtı. Yaklaşık 600 kişinin katıldığı gecede dört dansçıyla sahneye çıkan Ortaç, iki saat boyunca sevilen şarkılarını seslendirdi.

Uzun süre sonra Anadolu Yakası’nda ilk kez sahne alan sanatçı, performansı ile misafirlerine unutulmaz bir gece yaşattı. Usta sanatçı konser öncesinde basın mensupları ile kulisinde buluştu. Kendisinden önce sahne alan Amerikalı şarkıcı Maya Azucena ile basın mensuplarının karşısına çıkan Ortaç meslektaşına övgüler yağdırdı. Ortaç “İlk defa bu akşam tanıştık. Bir anda kulise geldi ve ‘Sürgün’ şarkısının sözlerini ezberlerdi. Türkçe olarak bana birazdan eşlik edecek.”dedi. Kendisine ‘Sürgün’ şarkısıyla ilgili Demet Akalın’la aralarının bozuk olduğu hatırlatılan Ortaç “ 6 ay önce Demet bu şarkıyı dinledi ve ben okuyacağım dedi. Ama sonra ne o aradı ne ben aradım. Demet üzücü olaylar yaşadı. Ama benim aramam lazımdı ayıp ettim. Şarkı Demet’in hakkıydı. Şimdi tekrar konuştuk bana kızgın ama daha iyi şarkı yazıp vericem, söz verdim.”dedi. Eşi Chloe ile ilgili ilişkileri hakkında ise “Hanım şu an İrlanda’da her gün konuşuyoruz. Aramızda ne olacak bilmiyorum! Sağlığına tamamen kavuşmak üzere, bütün yaraları kapandı. Tamamen iyileştiğinde eve gelecek, oturup konuşacağız. İşi gücü bırak yeniden başlayalım evinde otur diyeceğim. Ben evlilikten yanayım bitmesin istiyorum. Fakat biz yapamıyoruz derse, nasip deyip ayrılırız.”dedi. Ortaç’ı izlemeye gelenler arasında Hande Yener ve nişanlısı Ümit Cem Şenol, Zara, Ferman Toprak, Ömür Gedik, Polat Yağcı gibi ünlü isimler de vardı.

işletmeciliğini Candan Topdemir’in yaptığı Gece Nakkaştepe’de 22 Aralık Cumartesi gecesi Mehmet Erdem sahne alacak. Yılbaşı gecesi ise Gece Nakkaştepe sahnesini Merve Özbey ve Fettah Can devralacak.