HomeMagazinİREM DERİCİ’YE CEZA GECİKMEDİ!

İREM DERİCİ’YE CEZA GECİKMEDİ!

İREM DERİCİ’YE CEZA GECİKMEDİ!

Sosyal mesafe ve maske kurallarına uymayan İrem Derici’ye ceza!

Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla Caddebostan Sahili’nde görüntülenen İrem Derici rahat tavırlarıyla tepki toplamıştı. Kendisini görüntüleyen magazin muhabirlerine “Şikayet edilecek yer varsa gidin edin” diyen İrem Derici hakkında Kadıköy Kaymakamlığı açıklamada bulundu.

“ŞİKAYET EDEBİLECEĞİNİZ BİR YER VARSA GİDİN EDİN”
Caddebostan Sahili’nde arkadaşlarıyla maskesiz sosyal mesafesiz piknik yapan Şarkıcı İrem Derici, kendisini görüntüleyen gazetecilere, ‘Şikayet edebileceğiniz bir yer varsa gidin oraya şikayet edin’ diye tepki göstermişti. Kadıköy Kaymakamlığı Derici’ye sosyal mesafe ve maske kurallarını ihlal ettiği için 4 bin 369 lira para cezası uyguladı.

Kadıköy Kaymakamlığı sosyal medya hesabından yapmış olduğu paylaşımla ünlü şarkıcıya para cezası verildiğini açıkladı. Yapılan açıklamada, “Bazı basın yayın organlarında şarkıcı İrem Derici ve arkadaşlarının Covid-19 tedbirlerinden olan sosyal mesafe ve maske kuralını ihlal ederek sahilde piknik yaptıklarına ilişkin haberler yer almıştır. Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü’nce yapılan araştırmalarda paylaşıma konu olan ve içeriği itibariyle Covid-19’la mücadele kapsamında alınan tedbirlere aykırılık teşkil eden bu görüntülerin 10.02.2021 günü saat 18:30 sıralarında Caddebostan Sahili’nde çekildiği tespit edilmiştir. Yapılan tespitler çerçevesinde Kaymakamlığımızca yasak ihlalinde bulunan İrem Derici’ye toplamda 4.369TL idari yaptırım cezası uygulanmıştır. Diğer şahısların kimlik tespit çalışmaları devam etmektedir.” ifadeleri yer aldı.