HomeUncategorizedİREM DERİCİ AŞKINI İTİRAF ETTİ

İREM DERİCİ AŞKINI İTİRAF ETTİ

İREM DERİCİ AŞKINI İTİRAF ETTİ

Lider Şahin’le aşk yaşayan fakat her seferinde iddiaları yalanlayan çiftten beklenen itiraf İrem Derici’den geldi.

Şahin'in annesi Didem Şahin'in olay yaratan sözlerine inat popçu, sevgilisinin arkadan görüntüsünü yayımlayarak adeta nispet yaptı.

Son zamanlarda Lider Şahin ile birlikte olduğu yönünde çıkan haberleri her seferinde yalanlayan ikiliden beklenen itiraf sonunda geldi. İrem Derici, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla aşkını itiraf etti.

Rıza Esendemir ile boşanması magazin gündeminde çok konuşulan İrem Derici'nin adı kısa bir zaman sonra Selami Şahin'in oğlu Lider Şahin ile anılmaya başlamıştı. Güzel şarkıcı, iddiaları uzun bir süre reddetmiş ve hatta açıklama yaparak, "Lider benim arkadaşım, yok öyle bir şey" sözlerini söylemişti. Derici'nin Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf aracılığıyla ise adeta aşkını ilan etti.

"Uyu aşkım…"

Geçtiğimiz günlerde Atatürk Havalimanı'nında birlikte Venedik'e giderken objektiflere yakalan çift, basın mensuplarını karşılarında görünce şok oldular. Derici muhabirlere, "Haydaaa! Siz nereden çıktınız sabah sabah" derken, "Tatil ne güzel başladı(!)" diyerek kızgınlığını da ifade etmişti.

Venedik'te güzel bir tatil geçiren ünlü ikili, aşk yaşadıklarını itiraf ettiler. Derici sosyal medya hesabı üzerinden Lider Şahin'in bir fotoğrafını paylaşarak altına ise, "uyu aşkım…" notunu düştü. Takipçilerinden binlerce beğeni alan bu fotoğrafa tebrik yorumları yağdı.