HomeMagazinİMZA GÜNÜNDE OKURLARIYLA BİR ARAYA GELDİ!

İMZA GÜNÜNDE OKURLARIYLA BİR ARAYA GELDİ!

İMZA GÜNÜNDE OKURLARIYLA BİR ARAYA GELDİ!

Cemiyet hayatının tanınmış isimlerinden Nilgün Çolak, önceki gün ‘Kılçıksız 46’yım Ama’ isimli kitabı için D&R’da düzenlenen imza gününde okurlarıyla bir araya geldi.

Uzun süredir çalışmalarını İngiltere’de sürdüren ve yoğun çalışma temposuna rağmen kitap yazmayı bırakmayan Çolak, geçirdiği hastalıklar ve yoğun mücadelesini bir kitapta topladı. Uzun bir kuyruğun oluştuğu imza gününde Çolak, bol bol kitabını imzalayarak okuyucularıyla sohbet etti. Bir annenin minik bebeğiyle kuyrukta uzun süre beklemesi ise gözden kaçmadı. Annesinin kitabı imzalatmak istemesi üzerine kalemi ele geçiren minik, gülüşmelere neden oldu.

Hakan Balamir’in Kızı Yıllar Sonra Türkiye’de

Hakan Balamir’in uzun yıllardır İngiltere’de yaşayan kızı Martı Balamir annesi İlkim Karaca ile birlikte Nilgün Çolak’ın imza gününde objektiflere poz verdi. (Cem Karaca ile olan evliliği öncesi Hakan Balamir’le kısa bir evlilik yapmıştı İlkim Karaca)  Boğaziçi Üniversitesi’nde işitme engelliler için kitap okuma programları düzenleyen Karaca, ‘Kılçıksız 46’yım Ama’ adlı kitabı Nilgün Çolak’a imzalattırdık tan sonra, okuma programı için kendisini Üniversiteye davet etti.