HomeTv dünyasiİLK GÖRÜNTÜLER GELDİ!

İLK GÖRÜNTÜLER GELDİ!

İLK GÖRÜNTÜLER GELDİ!

Dijital dizi izleme platformu Netflix, kısa bir süre önce Türkiye’de hayata geçireceği yeni projeleri duyurmuştu. Atiye ve Hakan Muhafız gibi diziler ile dikkat çeken platform bu sefer de Bir Denizaltı Hikayesi dizisi ile ekranlara gelecek. Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin başrolü paylaştığı diziden ilk görüntüler geldi.

Uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin yeni dizisi Bir Denizaltı Hikayesi, çok yakında Netflix’te yayınlanacak. Ekim ayında düzenlediği sunum ile Türkiye’de yeni projelere imza atacağını duyuran Netflix, hayata geçireceği film ve dizilerle heyecanlandırmıştı. Bu projelerden biri de Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinççi’nin başrollerinde yer aldığı yapımdı. 30 Ocak’ta çekimlerine başlanan dizinin 8 bölüm olması planlanıyor. İki ünlü ismi aynı projede birleştiren Bir Denizaltı Hikayesi’nden ilk kareler de merak ediliyordu. Beklenen o kareler bugün Netflix tarafından yayınlandı.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Özge Özpirinçci’nin başrol olduğu dizide, Meriç Aral, Ertan Saban, Ece Çeşmioğlu, Onur Ünsal, Ecem Uzun, Jerry Hoffman, Güven Murat Akpınar, Ersin Arıcı, Alper Saldıran ve Hakan Salınmış gibi birbirinden başarılı isimlerde kadroya dahil oldu.

OGM Pictures yapımcılığında hayata geçecek olan dizi, denizaltında araştırma görevine katılmaya hazırlanan, özgür ruhlu dalış eğitmeni ve deniz biyoloğu Arman’ın hikâyesini konu alıyor. Dünyayı vuran bir doğa felaketinin sonucunda, Arman ve bilim ekibinin hayatta kalmak için bir askeri denizaltısına binmesi gerekir.

Arman ve ekibi, neler olup bittiğini anlamaya çalışırken bir yandan da bu askeri denizaltının gerçek görevinin ne olduğunu araştırır. Her şeyin sonunda kendini, ekibini ve aslında çok daha fazlasını kurtarma yolunda başarılı olabilecek miydi?