HomeMagazinİLİŞKİDEKİ EN BÜYÜK PİŞMANLIĞINI ANLATTI

İLİŞKİDEKİ EN BÜYÜK PİŞMANLIĞINI ANLATTI

İLİŞKİDEKİ EN BÜYÜK PİŞMANLIĞINI ANLATTI

Başarılı oyunculuk performansı ile beğeni toplayan Aybüke Pusat ve 50m2 dizisindeki partneri Engin Öztürk Alem Dergisi’ne 14 Şubat Sevgililer Günü için özel pozlar verdi. Derginin kapağını süsleyen ikiliden 50m2’nin Dilara’sı Aybüke Pusat verdiği röportajda yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti. İlişkide yaşadığı en büyük pişmanlığını da anlattı.

Rol aldığın “50m2” dizisinin çekimleri nasıl geçti, o süreçte yaşadığın komik bir anın var mı?

Her anı dolu dolu geçti diyebilirim. O kadar çok komik an oldu ki sette. Cengiz Bozkurt ve Tuncay Beyazıt ile olan sahnelerimin çoğunu gülmekten çekemedik zaten. Burak Aksak ve Selçuk Aydemir’in hayata bakışı işlerinden de belli. Anlatmama gerek yok. Pandemi neticesinde sete ara verme durumunu, telaşını, “Ne yapacağız şimdi” halini bile onların sarkazmları sayesinde daha az panikle atlattım diyebilirim.

Dizinin senaryosunu ilk okuduğunda ne hissettin?

Çok mutlu oldum kendi adıma. Harika bir ekiple, internasyonal bir işin içinde olma fikri ayaklarımı yerden kesti. Dilara’nın o kayıp iki senesi, ailesinde ve mahallede durduğu konum beni çok meraklandırdı. Onu tanımak ve o olmak istedim. Yolculuğuna şahit olmak o an hayatta tek arzuladığım şey oldu. Sonra düşündüğüm şey Gölge’ydi. Karaktere aşık oldum. Hemen Burak Hoca’yla bunun üzerine uzun uzun konuştuk. O zaman Gölge’yi Engin’in oynayacağını bilmiyordum. Dilara ve Gölge’nin hayatındaki devinimler paralel ilerliyor. İkisinin de kim olduklarını bulma yolculukları onları birbirine bağlıyor. Senaryoyu okuyup bitirdikten sonra gözlerimi kapadığımda iki karakteri de kanlı canlı karşımda dururlarken gördüm sanki.

Önümüzdeki günlerde yeni projeler var mı?

Açıkçası sette olmaktan biraz korkuyorum. Bu pandemi hayatımızı altüst etti malum. Yapmak istediğim çok fazla şey ve bunları gerçekleştirebileceğim koca bir ömür var önümde. O yüzden kendime zaman tanıyorum. Sonraki yorgunluklar ve telaşlar için kendimi dinlendiriyorum. Hazırlanıyorum.

Güne nasıl başlarsın?

Zor uyananlardanım. Uyanır uyanmaz köpeğim Fondip’le zaman geçiriyorum. Benimle beraber uyuyor. Yeni uyandığında çok tatlı oluyor. Hemen kahvaltı yapamayanlardanım. Limonlu suyumu ve maydanoz suyumu içerim önce. Modumu yükseltmek ve uyanmak için müzik dinlerim. O gün canım ne dinlemek isterse. Sonra sıkı bir kahvaltı ve ardından spor.

Modun düştüğünde kendini iyi hissetmek için neler yaparsın?

Dans ederim. Eğer bu mümkün değilse yürüyüşe çıkarım. Kar, yağmur, çamur fark etmez. Zamanım olursa soluğu Ege’de bir sahil kasabasında alırım. Güzel yemekler yaparım. Tatlı yerim. Çiçeklerimle ve bahçemle ilgilenmeyi severim.

İLİŞKİDEKİ EN BÜYÜK PİŞMANLIĞINI AÇIKLADI

Bugüne kadar bir ilişkideki en büyük pişmanlığın nedir?

Karşımdakinin ihtiyacını tam olarak analiz etmeden, aşırı verici olmak bir ilişkideki en büyük pişmanlığım.