HomeMagazinİKİNCİ EL KIYAFET ŞAHANE BİR ŞEY

İKİNCİ EL KIYAFET ŞAHANE BİR ŞEY

İKİNCİ EL KIYAFET ŞAHANE BİR ŞEY

Ünlü oyuncu Şebnem Bozoklu eşi Kanat Atkaya ile Bebek’teki bit pazarına gitti. Oyuncu yoğun çalışma temposundan fırsat bulup arkadaşlarıyla buluştuklarını söyledi. 

Şebnem Bozoklu bit pazarına çok gittiğini belirtti. Başarılı oyuncu “”Bit pazarına çok gidiyorum. Şişli’deki Bomonti’deki bit pazarını çok seviyorum. Acayip şeyler buluyoruz. Evle ilgili şeyler alıyoruz. İyi pazarlıkçıyız. “Hızlı tüketim moda ürünlerinin dünyaya zarar verdiğini biliyoruz” diyen Bozoklu, ”Bu moda ürünlerini almamamız çok zor. Hepimizi seve seve alıyoruz ama biraz daha eski biraz daha ikinci el dünya için daha iyi. Özellikle az kullanılmış şeyler için tercih edilebilir. Çok daha ekonomik” dedi.

42 yaşındaki güzel oyuncu, ‘İkinci el kıyafet tercih eder misiniz?’ sorusunu; ”İkinci el kıyafet şahane bir şey” şeklinde cevapladı.

İleride koleksiyon yapabileceğini söyleyen Bozoklu,”Yaparız bir şeyler. Öyle projelerim var. Biriktiriyorum. Depom var, mecburen yapmak zorundayız çünkü evimiz biraz doldu. Öyle bir fikrim var” diye konuştu.