HomeMagazinİKİ SURVİVOR AŞK MI YAŞIYOR?

İKİ SURVİVOR AŞK MI YAŞIYOR?

İKİ SURVİVOR AŞK MI YAŞIYOR?

Survivor 2017’nin iddialı yarışmacılarından Adem Kılıççı ile Tuğçe Melis Demir’in samimi görüntüleri ‘Aşk mı yaşıyorlar? sorularını gündeme getirdi. Göğüslerine çizdikleri kalp şekli bu yorumların güçlenmesine neden oldu. İkili bir aşk mı yaşıyor? İşte detaylar…

Survior 2017’nin ünlüler takımında yer alan Adem Kılıççı’nın adada takım arkadaşı Sabriye ile yakınlık kurması, ikili arasında aşk dedikodularının çıkmasına neden olmuştu. Bu kez de benzer bir dedikodu Tuğçe Melis Demir’le ilgili olarak magazin gündemine düştü. Çeşme’de birlikte görüntülenen ikili göğüslerine çizdikleri kalp ile aşk iddialarını güçlendirmiş gibi görünüyor. ? Acaba ikili bir aşk mı yaşıyor?

Sabriye ve Adem aralarındaki aşk dedikodularına Adem’in yarışma sonrası verdiği röportajda, Sabriye ile sadece arkadaş olduklarını bir kez daha dile getirerek son vermişti. Ancak ortaya yeni bir iddia daha atıldı. Bu kewz Tuğçe ile aşk yaşadığı öne sürülen Adem Kılıççı yine magazinin gündemine girdi.

ADEM VE TUĞÇE BİRLİKTE Mİ?

Gönüllüler takımında yer alan Tuğçe Melis Demir ise adada takım arkadaşı Ogeday ile yakın arkadaş profili çiziyordu. Adem’in en büyük rakiplerinden Ogeday’ın yakın arkadaşı olan Tuğçe Melis Demir ile Çeşme’de samimi bir şekilde görüntülenmesi şaşkınlık yarattı. İkilinin bu görüntüleri ‘Adem ve Tuğçe Melis Demir aşk mı yaşıyor?’ sorusunu akıllara getirdi.

Sözcü