HomeUncategorizedİBRAHİM-DEMET KUTLUAY ÇİFTİ BOŞANIYOR MU?

İBRAHİM-DEMET KUTLUAY ÇİFTİ BOŞANIYOR MU?

İBRAHİM-DEMET KUTLUAY ÇİFTİ BOŞANIYOR MU?

Magazin dünyasında sürekli olarak haklarında boşanacakları haberleri çıkan Demet Şener Kutluay ve İbrahim Kutluay çifti bu kez gerçekten yollarını ayırıyor. 15 yılı geride bırakan ikili boşanma kararı aldı.

Dava için gerekli talimatları veren Demet Şener konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada "'Reklam' haberlerinin muatabı ben değilim. Benim ailem dağılıyor reklamı mı düşüneceğim. Ben ailem deyip kocama inanıyordum. Ne zaman ki gerçekleri öğrendim… Her ilişki biter ve yenisi başlar. Başka yere çekenlere selam olsun. Yakında Aslı Hatemi açıklama yapacak. Benim alnım ak, başım dik. 4 senedir neler yaşadığımı siz biliyorsunuz, zaten her şeyi de anlattınız. Boşanma kararını ben aldım. Çok mücadele verdim. Tüm detayları zamanı geldiğinde öğreneceksiniz." dedi.

Demet Şener'in avukatı Aslı Hatemi ise şu açıklamayı yaptı:

"Şu an tarafımızdan açılmış bir boşanma davası söz konudu değil. Böyle bir durum olursa açıklama yapılacaktır. Ben aile mahremiteri açısından herkesten anlayış bekliyorum. Temennim çekişmeli bir sürece girmemek. Umarım böyle bir sürece girmeyiz. Dava açıldığında müvekkilim adına gerekli açıklamayı ben yapacağım. Medeni kanunumuzda zina ve ihanet en ağır boşanma sebebidir. Bunu ispat ettiğiniz anda çok yüklü ve tazminat kazanırsınız. Ben boşanma sebebimiz hakkında şu an konuşamam takdir edersiniz ki." Hürriyet