HomeUncategorizedGAZETECİ FUNDA KARAYEL’DEN ÇARPICI BİR RÖPORTAJ

GAZETECİ FUNDA KARAYEL’DEN ÇARPICI BİR RÖPORTAJ

GAZETECİ FUNDA KARAYEL’DEN ÇARPICI BİR RÖPORTAJ

ESER’LE EĞLENİLİR BENİMLE EVLENİLİR

Ünlü oyuncu İbrahim Büyükak, Sabah Gazetesi'nden Funda Karayel'e çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Cuma günü vizyona giren "Küçük Esnaf" filmiyle dikkatleri üzerine çeken ünlü oyuncu, filmde Eser Yenenler’in neden oynamadığını  açıklarken  3 Adam’ın  dağılacak söylentilerine de yanıt verdi…

İbrahim Büyükak’ın açıklamaları şöyle;

ESER ÇOK YER KAPLADIĞI İÇİN FİLMDE YOK

Küçük Esnaf’ta Eser Yenenler oynamadı çünkü Eser çok yer kaplıyor yani yüz ölçümü açısından oynamadı. Biz zaten 3 Adam’da her gün beraberiz program bitiyor sabaha kadar muhabbet ediyoruz. Artık ayrı ayrı bir şeyler yapmamız gerektiğine de inanıyoruz. Oğuzhan müzik yapıyor, Eser Yetenek Sizsiniz jürisinde ee artık ben de tek başıma bir şey yapayım dedim.

 “3 ADAM DAĞILMIYOR”

3 Adam bir tv programı değil bir hayat projesi. Biz hayatımıza 3 Adam olarak devam etmek istiyoruz . Birbirimizi çok seviyoruz ve mutluyuz. Bana bu filmde en büyük desteği de zaten onlar verdi onlar senaryoyu beğenmeseydi bu filmi çekmezdim. Biz 10 yaşından beri arkadaşız, birbirimizden hiç sıkılmıyoruz ekibimize de çok zor insan alıyoruz çünkü başka insanlardan sıkılıyoruz .İş bakımından Eser eğlenilecek adam ben evlenilecek adamım. Benimle uzun vadeli filmler yapabilirsin Eser’in üzerine en fazla kısa bir reklam filmi ya da bir klip. Filmimizin yönetmeni Bedran ile ben daha sonra tanıştım beni gördü ve hah evlenilecek adam dedi hemen üzerime film yaptı.