HomeMagazinHilal Altınbilek-Metin Hara çiftinden evlilik sinyali

Hilal Altınbilek-Metin Hara çiftinden evlilik sinyali

Hilal Altınbilek-Metin Hara çiftinden evlilik sinyali

ATV ekranlarında yayınlanan ‘Bir Zamanlar Çukurova’ adlı dizide rol alan oyuncu Hilal Altınbilek, bir süredir birlikte olduğu yazar sevgilisi Metin Hara’yla Bebek’te objektiflere takıldı. Muhabirlerle sohbet eden ünlü çift, “Evlilik düşünüyor musunuz? Aileler tanıştı mı?” sorusuna yanıt verdi.

Dünyaca ünlü Brezilyalı model Adriana Lima ile 1.5 yıl aşk yaşayan Metin Hara ile Hilal Altınbilek, temmuz ayında Bozcaada’da tatile çıkmıştı. İkilinin, yaklaşık 15 gündür birlikte olduğu öğrenilmişti.

Yaz aylarından bu yana aşkları dolu dizgin devam eden Hilal Altınbilek ile Metin Hara, Bebek’te objektiflere takıldı. Ünlü çift, sahilde köpekleriyle yürüyüş yaptı.

MUHABİRLERLE KONUŞTULAR
Beraberliklerinin güzel gittiğini söyleyen Altınbilek-Hara ikilisi, ayak üstü kendilerini görüntüleyen muhabirlerin sorularını yanıtladı.

39 yaşındaki Metin Hara, basın mensuplarının “Evlilik düşünüyor musunuz? Aileler tanıştı mı?” sorusuna, “Evet tanıştı, merak etmeyin” yanıtını verdi.

‘Karagül’ dizisiyle şöhreti yakalayan güzel oyuncu ile sevgilisi Metin Hara’nın yakın zamanda ilişkilerini resmiyete dökeceği ve nikah masasına oturacakları iddia edildi.

“YENİ YILA SÜRPRİZ ŞEKİLDE GİREBİLİRİZ”
Öte yandan Altınbilek ile Hara, geçtiğimiz haftalarda komedyen Yasemin Sakallıoğlu’nun tek kişilik gösterisini izlemişti. Yılbaşı planı sorulan ikiliden Metin Hara’nın açıklaması dikkat çekmişti.

Hara, “Yeni yıl için bir planım var. Sürpriz bir şekilde girebiliriz” demiş, Bu cevap, “Yeni yılda evlilik teklifi gelir mi?” sorusunu akıllara getirmişti.