HomeMagazin‘HİÇBİR ŞEYDEN KAÇMIYORUM’

‘HİÇBİR ŞEYDEN KAÇMIYORUM’

‘HİÇBİR ŞEYDEN KAÇMIYORUM’

Oynadığı projelerle adından söz ettiren Neslihan Atagül, “Son zamanlarda derinlere daldım ve hiçbir şeyden kaçmamaya çalışıyorum” dedi.

Polaroid Eyewear’in yüzü olan Neslihan Atagül Doğulu, Elle dergisine kapak oldu. Kendini keşfettiğini söyleyen oyuncu, “İç yolculuğumda olmak beni çok heyecan-landırıyor. Son zamanlarda derinlere daldım ve hiçbir şeyden kaçmamaya çalışıyorum. Zaten çok düşünür, hep vicdanıma soru sorar ve kendimle yüzleşirdim. Şimdi Neslihan’a karşı daha acımasız yaklaşıyor, ‘Otur bakalım anlat ne yapıyorsun?’ diyorum. Bu aşamada cesaret çok önemli” diye konuştu.

‘Karaktere inanmalıyım’

En büyük heyecanının oyunculuk olduğunu belirten Atagül, “Bir karakteri çok iyi canlandırmak için ona hak vermem gerekiyor. Hak vermezsem hiçbir şey yapamam. Karaktere inanmam lazım ki o rolü iyi yorumlayabileyim. Birine hayat verirken yok oluşu yaşıyorum.
Bu planlanmadan gelen bir duygu… Benliğin aradan çıkması ve sadece o olma hali. Neslihan aradan çekiliyor ve sadece bedenini kullanıyor.
İşte aradan çekildiğimde ve yok olduğumda hissettiklerim tarife sığmaz şeyler. Ve tam da bu tarifsiz duygular için oyunculuk yapıyorum. Takdir edilmek, beğenilmek ve seyircinin canlandırdığım karakterleri unutmaması çok güzel. Gece başımı yastığa koyduğumda ‘Oh’ demek muazzam bir duygu” şeklinde konuştu.