HomeUncategorizedHESAPTA AŞK GÖRÜCÜYE ÇIKTI

HESAPTA AŞK GÖRÜCÜYE ÇIKTI

HESAPTA AŞK GÖRÜCÜYE ÇIKTI

Yılın merakla beklenen gençlik filmi ‘Hesapta Aşk’ın galası dün akşam Kanyon Cinemaximum Sinemaları’nda gerçekleşti.

Yapımcılığını DEPOfilm ve İmaj’ın üstlendiği, senaryosunu Zafer Külünk’ün yazdığı, yönetmenliğini Gönenç Uyanık’ın yaptığı ‘Hesapta Aşk’ın görücüye ilk kez çıktığı geceye ilgi büyüktü! 

Galaya gelenler arasında;  İzzet Altınmeşe, Zafer Algöz, Burcu Esmersoy,  Nil Karaibrahimgil ve Serdar Erener, İbrahim Büykak ve Eser Yenenler, Nilay Deniz, Cem Davran ve oğulları Ali ve Hürcan,  Ümit Erdim, Furkan Andıç, Demet Özdemir, Ferhan Şensoy ve Derya Baykal, Fırat Çelik,  Güntaç Özdemir, Hazar Ergüçlü, Leyla Tanlar ve Alina Boz, Metin Akdülger,  Sevcan Yaşar vardı.

Galaya, başta yönetmen Gönenç Uyanık olmak üzere, filmin senaristi Zafer Külünk ve filmin oyuncuları Meriç Aral, Derya Şensoy, Burak Tozkoparan, Fırat Altunmeşe, Kutay Kalabalık, Burhan Öcal, Özlem Çakar, Mustafa Kalabalık ve Yasin Çam katıldı…

“SİNEMAYA DEV BİR HİZMET YAPTIK”  

Film gösteriminden önce kırmızı halı seramonisinde basınla bir araya gelen film ekibi eğlenceli bir sohbet gerçekleştirdi.  Sözü ilk alan Derya Şensoy: “Sinemalarda kışın ortasında bir yaz filmi getirerek dev bir hizmet yapıyoruz aslında. Yazın sıcağıyla bizim enerjimiz birleşti” dedi. 

Ardından yönetmen Gönenç Uyanık: “Sıcak, tatlı bir yaz ve gençlik filmi yapmak istedik. Umarım bu soğuk kış günlerinden içinizi ısıtabiliriz bu filmimizle. Hepimiz çok heyecanlıyız. Umarım beğenirsiniz” cümlelerini kurdu.