HomeMagazinHEPSİ, BEBEK İÇİN BULUŞTU

HEPSİ, BEBEK İÇİN BULUŞTU

HEPSİ, BEBEK İÇİN BULUŞTU

Yıllar önce yolları ayrılan Hepsi grubunu Karya bebek bir araya getirdi.

12 yıl önce dağılan ‘Hepsi’nin üyeleri Yasemin Yürük ile Eren Bakıcı, ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan Cemre Kemer’i ve kızını ziyaret etti. Önceki gün Karla ve arkadaşlarıyla kamera karşısına geçen ünlü şarkıcı, “Çok fazla duygu dolu… İfadeye dökemiyorum. Maşallah…” dedi

Bir dönemin popüler müzik grubu ‘Hepsi’nin üyelerinden Cemre Kemer, 2020’de reklamcı sevgilisi Emir Medina ile sürpriz bir şekilde nikah masasına oturmuştu. Kemer, yaklaşık iki ay önce ise kızı Karla’yı kucağına almıştı.

12 yıl önce dağılan ‘Hepsi’nin üyeleri Yasemin Yürük ve Eren Bakıcı, ilk kez anne olmanın heyecanını yaşayan Cemre Kemer’i yalnız bırakmıyor. Yürük ile Bakıcı, önceki gün ünlü şarkıcı ve kızı Karla’yı evinde ziyaret etti.

Kemer, kızı ve arkadaşlarıyla birlikte geçirdiği keyifli anı ölümsüzleştirmeyi ihmal etmedi. Yasemin Yürük, Eren Bakıcı ve Karla ile objektif karşısında poz veren Cemre Kemer, bu fotoğrafı Instagram’dan paylaştı. Şarkıcı, gönderisinde, “Çok fazla duygu dolu… İfadeye dökemiyorum. Maşallah…” sözlerine yer verdi.

Takipçileri Kemer’in gönderisine, “Gülçin de olsaydı keşke…” ve “Sizi görünce gençlik yıllarıma gidiyorum.” şeklinde yorumlar yaptı.