HomeUncategorizedHAYRANLARI BU KARARA ÇOK ÜZÜLECEK

HAYRANLARI BU KARARA ÇOK ÜZÜLECEK

HAYRANLARI BU KARARA ÇOK ÜZÜLECEK

İçerde dizisinde başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine çeken Bensu Soral, yakın zamanda Türkiye'den taşınacağını itiraf etti.

İçerde'nin güzel Melek'i Bensu Soral bu ay Vogue dergisine konuk oldu. Soral, iki yıl sonra New York'a taşınmak istediğini itiraf etti.

Son dönemde oyunculuğu ile adından söz ettiren Bensu Soral kişisel hayatıyla ilgili bilinmeyenleri anlattı. Soral, yakın zamanda Türkiye'den taşınacağını itiraf etti.

HEDEF NEW YORK
"Oyunculuk çok güzel bir uğraş. Severek devam ediyorum. Yine de iki yıl sonra Türkiye'den New York'a taşınmayı düşünüyorum. "Başka bir yerlerde yaşamak, dünyayı biraz görmek istiyorum. Sonuçta üç günlük ömrümüz var, her şeyi yaşamak gerek." Soral, "Genelde duygularımla değil, akılla hareket ediyorum" dedi.

Hakkında bilinen en büyük yanlışın ise eski model olarak anılmak olduğunu belirten güzel oyuncu sözlerini şöyle noktaladı: "Modellik yapmadım. Hem, nereye eski? Zaten daha çok gencim; eskiden çocuktum, eski model olmam için çocuk model olmam lazım…"

BENSU SORAL KİMDİR
2 şubat 1991'de Bursa'da doğan Bensu Soral , İnegöl Anadolu Lisesi'nde öğrenim gördü.Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi'de grafik üzerine eğitim alan 25 yaşındaki İçerde'nin Melek'i, ablası Hande Soral'ın da desteğiyle oyunculuğa başladı.

DİZİLERDE OYNADI
İlk defa Yol Ayrımı dizisi ile televizyon ekranlarına çıktı. Vicdan dizisinin oyuncu kadrosunda yer aldı. Daha sonra Boynu Bükükler isimli gençlik komedisi dizisinde ana karakterlerin biri olan Miray'ı, 2015'te ise Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde Aslı Metiner karakterini canlandırdı.

Murat Dalkılıç'ın Kader şarkısına çekilen klipte yer alan Soral, şimdilerde 'İçerde' adlı dizi ile Melek karakteri ile ekranlarda.