HomeMagazinHASAN CAN KAYA’DAN AVUSTRALYA ÇIKARTMASI

HASAN CAN KAYA’DAN AVUSTRALYA ÇIKARTMASI

HASAN CAN KAYA’DAN AVUSTRALYA ÇIKARTMASI

Hasan Can Kaya, ‘Stand Up Party’ adını taşıyan şovuyla Avustralya’da iki gösteriyle hayranlarının karşısındaydı. Ünlü komedyen, Avustralya seyahati sırasında ülkenin turistik yerlerini de ziyaret etti.

Hasan Can Kaya dünya turnesi kapsamında Avustralya’nın Sidney ve Melbourne şehirlerinde iki farklı gösteri gerçekleştirdi. Binlerce kişiyle buluşan gösterileri büyük ilgi gören ünlü komedyeni izleyenler gösteriye doyamadı. Gösteri bittikten sonra dahi alkışlarla Hasan Can Kaya’nın gösterisine devam etmesini isteyen hayranları kahkahaya boğuldu.

Yaptığı doğaçlamalarla milyonları güldüren Hasan Can Kaya, gösterileri için gittiği Avustralya’da turistik ve tarihi yerleri de ekibiyle birlikte ziyaret etti. Kaya’nın hayvanat bahçesinde Avustralya’da yaşayan koala ve kangurularla çektirdiği fotoğraflar ise sosyal medyada büyük ilgi gördü. 

Stand Up Party turnesi kapsamında gösterilerini farklı ülkelerde sergileyecek olan Hasan Can Kaya, önümüzdeki haftalarda Almanya, Belçika, Avusturya, İsviçre ve Amerika’nın çeşitli eyaletlerinde de sahneye çıkacak.