HomeMagazinHANDE ERÇEL’LE MİNİ RÖPORTAJ!

HANDE ERÇEL’LE MİNİ RÖPORTAJ!

HANDE ERÇEL’LE MİNİ RÖPORTAJ!

📌Bodrum tatiline kız arkadaşlarıyla devam eden Hande Erçel, muhabirlerle sohbet etti.
📌Hande Erçel, “Tatil yapıyorum, baya eğlenceli geçiyor. 58 hafta yoğundum, geçen haftaların belki 15 günü falan boştu” dedi. Bir süre tatil yapmayı düşünüyorum diyen oyuncu, “Altı gün Maldivler yaptım onun öncesinde yedi senedir aralıksız çalışıyorum. Bu defa 1-2 ay dinlenmek istiyorum” dedi.
📌Gelen teklifler sorulunca oyuncu, “Güzel bir proje gelirse ben hayatta durmam. Ben bunu yapmalıyım dediğim iş olursa durmam. Henüz öyle bir şey gelmedi” diye cevap verdi.
📌Erçel, “İstediğiniz bir rol var mı, nasıl bir karakter oynamak istersiniz?” sorusuna ise, “Aksiyona yakın bir şey oynamak isterim. ‘Halka’ dizisindeki ‘Müjde’ karakterimi çok özledim. Öyle bir şey isterim aksiyona yakın bir karakter” yanıtını verdi.
📌Dijital platforma iş yapmak istediğini söyleyen Erçel, “İşi doya doya yapıyorsun, başlayacağın zaman belli, karakterin önü sonu belli. Henüz iş yeni bittiği için okuduğum bir şey yok” ifadelerini kullandı.
📌Alacağı eğitimle alakalı da konuşan Erçel, “Evet, ya Londra’ya gidiyorum ya da Amerika’ya. Şu an için net değil. Okul araştırıyoruz, 15 Eylül gibi netleşecek ona göre sonra söyleriz” dedi.
(Milliyet/Umut Ünver)