HomeTv dünyasiHANDE ERÇEL İLE KEREM BÜRSİN’İN SET AŞKI GERÇEK Mİ OLDU?

HANDE ERÇEL İLE KEREM BÜRSİN’İN SET AŞKI GERÇEK Mİ OLDU?

HANDE ERÇEL İLE KEREM BÜRSİN’İN SET AŞKI GERÇEK Mİ OLDU?

Set dışında günlük hayatta da sık sık birlikte görüntülenen Hande Erçel ile Kerem Bürsin, önceki gün bir spor salonundan çıkarken objektiflere yansıdı. İkili, gazetecilerin aşk hayatlarıyla ilgili sorularına açık kapı bıraktı. İkili set aşkları özel hayata taşınan ilk sevgililer değil… Kiminin aşkı gerçeğe dönüştü, kimi ilerleyen zamanda ayrıldı, kiminin ilişkisi ise evliliğe kadar gitti.
Sen Çal Kapımı adlı dizide başrolleri paylaşan Hande Erçel ile Kerem Bürsin, İstinye’de bulunan bir spor salonundan çıkarken görüntülendi. İkili, muhabirlerin aşk sorularına verdiği yanıtlarla kafaları karıştırdı.
Gazetecilerin, “Spora bile beraber geliyorsunuz. Aşk söylentilerine ne diyeceksiniz?” sorusu üzerine Bürsin, “Bu konuyla alakalı bir gelişme olursa haberdar olacaksınız” ifadelerini kullandı. Muhabirlerin, “Aşk haberlerini yalanlamıyorsunuz da…” yorumu üzerine Bürsin, “Çok konuşmaya gerek yok bence” diyerek, yanıt verdi.
Bürsin’in hemen ardından salondan ayrılan Erçel de benzer şeyler söyleyerek, “Olduğunda haberiniz olacak arkadaşlar” demekle yetindi.