HomeUncategorizedHANDE ATAİZİ’NİN METRO MACERASI

HANDE ATAİZİ’NİN METRO MACERASI

HANDE ATAİZİ’NİN METRO MACERASI

Hande Ataizi park yeri, otopark ücretleri ve trafikten bunalınca lüks minibüsünü satıp, toplu taşıma aracı kullanmaya başladı.

Oyuncu ve sunucu Hande Ataizi İstanbul trafiğinden bunalınca çareyi metro kullanmakta buldu. Nişantaşı'nda oturan Ataizi VIP minibüsünü sattı, sadece metro ve taksi kullanıyor.

Trafikte zaman kaybetmemek için sık sık toplu taşıma araçlarını kullanan Ataizi, oğlu Leon doğunca daha rahat seyahat edebilmek için VIP minibüs satın almıştı.

Ancak Nişantaşı'nda oturan ünlü oyuncu, park yeri sorunundan ve otopark ücretlerinden yaka silkti. VIP minibüsünü satan Ataizi, yakın yerler için taksi ve metroyu kullanmaya başladı.
Geçtiğimiz günlerde oğluyla metronun yürüyen merdivenlerinde bir hayranı tarafından görüntülenen Hande Ataizi, önceki akşam da eşi Benjamin Harvey'le Bebek'ten Nişantaşı'na gitmek için taksiyi tercih etti.

"Araba olmayınca kafam rahat"

Fiziğiyle büyük beğeni toplayan 43 yaşındaki güzel oyuncu, daha yakın yerlere gitmek için ise yürüyor. Hande Ataizi, "Araba olmayınca kafam rahat. Park yeri sorunu yok. Hem bol bol yürüyerek formumu da korumuş oluyorum" derken tutumlu kişiliğiyle bilinen güzel oyuncu, araba yerine taksi ya da metro kullanarak ekonomi de yapmış oluyor.
Metroyu sevdi

Bugüne kadar birçok defa metroda görüntülenen Hande Ataizi, "İstanbul'da böyle toplu taşıma imkanları varken özel otomobillerini kullananları hiç anlamıyorum" diyor. (Takvim)