HomeMagazinHANDE ATAİZİ HANGİ ŞARTLARDA SOYUNACAĞINI AÇIKLADI!

HANDE ATAİZİ HANGİ ŞARTLARDA SOYUNACAĞINI AÇIKLADI!

HANDE ATAİZİ HANGİ ŞARTLARDA SOYUNACAĞINI AÇIKLADI!

Bir dönem ekranların aranılan yüzü olan Hande Ataizi, katıldığı canlı yayında, yeni projelerinde soyunması için hangi şartları olduğunu söyledi.

Konservatuardan mezun olduğunu söyleyen Hande Ataizi, o dönemde çok değerli sanatçılarla çalıştığını söyledi.

Benjamin Harvey ile olan 6 yıllık evliliğini geçtiğimiz yıl sonlandıran Hande Ataizi, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İlk olarak eski dönemdeki oyuncular ile şimdiki oyuncuları değerlendirdi. Oyunculuğun herkesin yapabileceği bir şey olmadığını söyleyen Ataizi, şimdiki oyuncuların kolay yoldan para kazanmak istediğini söyledi.

Kendi döneminde konservatuvar eğitiminin çok önemli olduğunu belirten Hande Ataizi, Şafak Yavuz’un sunduğu Marina Sohbetleri’nde eskiden rol aldığı projeler hakkında da konuştu. Oyuncunun rol gereği soyunmasının normal olduğunu belirten Ataizi, “Biraz açıkçası onların bize verdiği gerçek sanat anlayışıyla bizim Türk toplumunun değer yargıları çelişiyor. Genelde sen mesela orada bir karakteri canlandırıyorsun, herkes seni zannediyor ki özel hayatında da sen osun” cevabını verdi.

Tecrübeli oyuncu, “Soyunmam için çok iyi bir yapım, iyi bir yönetmen ve çok inandığım bir iş olması gerekiyor.” açıklamasında bulundu.