HomeMagazinHANDE ATAİZİ: EKRAN FOBİM VAR

HANDE ATAİZİ: EKRAN FOBİM VAR

HANDE ATAİZİ: EKRAN FOBİM VAR

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Camdaki Kız’ rol alacak olan ünlü oyuncu Hande Ataizi, sevgilisi Dinç Aydoğdu ile Nişantaşı’nda objektiflere takıldı. Muhabirlerle sohbet eden Ataizi, televizyon dizilerini takip ettiğini ancak ekranda kendisini izlemeyi sevmediğini anlattı.

Çekimlere başladıklarını, gerçek ve bizden hikayelerle seyirci karşısına çıkacaklarını anlatan Hande Ataizi “Ekip çok iyi, önceki gün ilk çekimlerim vardı. Gülseren Budaycıoğlu’nun kitabı ‘Camdaki Kız’ yani artık herkes biliyor, hikaye ve karakterler çok güzeldi. Bütüne bakınca her şey yerine oturmuş vaziyette. Kanal D bana uğurlu gelir, hep iyi işlerim orada olmuştur. Bu da uğurlu gelsin” diye konuştu.

“DİNÇ’LE AYNI PROJE OLUR”
Sevgilisi Dinç Aydoğdu ile bir projede birlikte kamera önüne geçme fikrine sıcak baktığını ise “Olur valla neden olmasın hayat bu? Gelsin düşünürüz” şeklinde dile getirdi.

“EVLİ GİBİYİZ”
Pandemi nedeniyle evliliklerini ertelemek zorunda kalan Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu, birkaç ay önce verdikleri röportajda zaten aile olduklarını söylemiş ve “Biz zaten evli gibiyiz. Dinç, oğlum ve ben, bir aile gibi olduk. Evlilik işin seremoni bölümü olacak” demişti.

“EKRAN FOBİM VAR”
“Ekranda nasıl oynamıştım diye kendinizi izler misiniz?” sorusunu yanıtlayan oyuncu, “Her yeni başlayan işe bakıyorum ne yapılıyor diye. Pek kendimi izlemem ama öncesinde iyi hazırlık yaparım. Baştan beri hep öyleyim. Aman da kendimi izleyeyim ne hata yapmışım, iyi miyim diye çok fazla kurcalamam. İyi oynadığımı hissederim zaten ekranda kendimi görme fobim var” ifadelerini kullandı.

Ataizi ayrıca, sosyal medya fenomenlerinin oyunculuk yapması konusu için de “Genelde iyi yapım şirketleri gerçekten oyunculardan kast oluşturuyorlar. Ama oyuncudur aynı zamanda sosyal medyası kuvvetlidir o başka bir şey. Sosyal medyası kuvvetli diye onun üzerinden gidildiğini pek görmedim” dedi.

“ONLAR DA KENDİ KTİLESİNE HİTAP EDİYOR”
Hande Ataizi, sözlerine, “Ben öyle tepkili değilim. Amerika’da da gerçek oyuncular bir de sosyal medya fenomenleri var. Onlar da kendi kitlesine hitap ediyor, bu biraz arz talep meselesi gibi. Talep varsa bu kişiler bunu yapıyor ve seyirci de buluyorlar. Sadece oyunculuk anlamında değil, mesela YouTube’a bir şey yapıyorlar çok sevilip izleniyor” diye devam etti.

“Dünya değişti sosyal medyadan da farklı insanlar çıktı. Ön yargılı düşünmüyor yani. O taraftan da bu taraftan da olsun. Herkes aynı tip, aynı ekolden gelecek diye birşey de yok, farklılıklar da olsun. Ben o kadar tepkili değilim bu duruma.” (Milliyet)

ONLAR DA KENDİ KTİLESİNE HİTAP EDİYOR