HomeMagazin“HAMİLEYKEN İNTİHARI DÜŞÜNDÜM!”

“HAMİLEYKEN İNTİHARI DÜŞÜNDÜM!”

“HAMİLEYKEN İNTİHARI DÜŞÜNDÜM!”

Prens Harry ile Meghan Markle’ın Oprah Winfrey röportajı ekrana geldi. Süresi 90 dakikadan iki saate çıkarılan röportajda çift, İngiliz kraliyet ailesinden ayrılıklarının perde arkasından ikinci bebeklerinin cinsiyetine kadar bilinmeyenleri anlattı.

Çift, milyonlarca kişinin izlediği düğün töreninden üç gün önce gizlice evlendiklerini de ilk kez açıkladı. İşte o röportajdan çarpıcı başlıklar.

‘KATE BENİ AĞLATTI’

Meghan Markle, yıllardır kamuoyunu meşgul eden ve basının gündeminden inmeyen “ağlama” olayıyla ilgili de konuştu. Daha önce basına yansıyan iddialara göre Meghan Markle ile Prens Harry’nin düğünü öncesi, provalar sırasında Markle, Prenses Charlotte’un nedime kıyafeti nedeniyle sorun çıkarmış ve bu da Prens William’ın karısı Kate Middleton’ı ağlatmıştı.. Ancak, Meghan Markle’ın anlattıklarına göre tam tersi gerçekleşti. Düğün öncesi gergin bir haftaydı ve provalar sırasında Kate, Meghan Markle’ın ağlamasına neden olmuştu. Markle, Oprah Winfrey röportajında bu konuda şunları söyledi: “Ama Kate’i affettim. Bana çiçekler ve bir özür notu gönderdi. ” Markle, bu olayın dünya basınına tam tersi bir şekilde yani kendisinin Kate’i ağlattığı şeklinde yansımasının da kendisini çok şaşırttığını belirtti.

BEŞ AYLIK HAMİLEYKEN İNTİHAR ETMEYİ DÜŞÜNMÜŞ

İkinci bebeğine hamile olan Meghan Markle, Oprah Winfrey röportajı sırasında, konuşurken sık sık karnına sarıldı. Bu arada Prens Harry ile ikinci bebeklerinin kız olacağını da açıkladı. Röportajın bu kısmında oğlu Prens Archie’ye hamileliğinin beşinci ayında kendini öldürmeyi düşündüğünü de söyledi. Röportajın bu kısmında gözyaşlarını tutamayan Markle “O dönemde Harry’yi de artık yaşamak istemediğimi söyleyerek uyardım” dedi.

‘DAHA ÖNCE HİÇ BÖYLE HİSSETMEMİŞTİM’

Markle, röportajın bu bölümünde intihar konusuna devam ederek “Hayatımı sona erdirmenin herkes için daha iyi olacağını düşünüyordum. Eğer bunu söylemeseydim yapacağımı da biiliyordum. Artık daha fazla yaşamak istemiyordum” dedi. Daha önce hiç böyle hissetmediğini anlatan Markle “Bir yerlere gitmeye ihtiyacım vardı “diye konuştu.