HomeMagazinHALDUN DORMEN’DEN CENK TUNALI’YA TAM NOT

HALDUN DORMEN’DEN CENK TUNALI’YA TAM NOT

HALDUN DORMEN’DEN CENK TUNALI’YA TAM NOT

Tiyatro Kılçıkta “Çok Doluyum” tek kişilik tiyatro oyunu ile izleyicilerin karşısına çıkan Cenk Tunalı’nın geçtiğimiz günlerde ağır misafiri vardı.

Yıllardır asistanlığını yaptığı Haldun Dormen Tiyatro Kılçığa gelerek Cenk Tunalı’yı yalnız bırakmadı. Tunalı sahnede hocasının karşısında tiyatro oyununu oynarken çok heyecanlandığını söyledi.

Sahne sonrası kulise gelen Haldun Dormen Cenk Tunalı’yı tebrik etti ve tam not verdi. Cenk Tunalı bu anı ölümsüzleştirmek için Haldun Dormen’le hatıra fotoğrafı çektirdi ve sosyal medya hesabından duygusal bir yazı yazarak duygularını şöyle dile getirdi.

“Gelmiş geçmiş en büyük hocam Haldun Dormen!!! O kadar çok şey öğrendim ki sizden ve öğrenmeye devam ediyorum.. Ne hocalığınızı ne de dostluğunuzu hiçbir zaman esirgemediniz benden… Hayatım boyunca hakkınızı ödeyemem. Her zaman önünüzde saygı ve sevgiyle eğiliyorum. Ayrıca her zaman olduğu gibi beni bu oyunumda Tek kişilik gösteri “ÇOK DOLUYUM” da yalnız bırakmadınız. Sizden güzel sözler duymak inanın beni çok mutlu etti ve duygulandırdı. Sizi gülümsetebildiysem ne mutlu bana sizi gerçekten çok seviyorum hocam”