HomeMagazinHakan Baş’tan boşanacağı konuşulan Bensu Soral’dan flaş itiraf!

Hakan Baş’tan boşanacağı konuşulan Bensu Soral’dan flaş itiraf!

Hakan Baş’tan boşanacağı konuşulan Bensu Soral’dan flaş itiraf!

Eşi Hakan Baş’tan boşanacağı konuşulan Bensu Soral, önceki akşam Kuruçeşme’de benzin istasyonunda görüntülendi. Soral, basına yansıyan haberler nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu söyledi. 
İş insanı Hakan Baş, “Bensu Soral’dan boşanacak mısınız? Son durum ne?” şeklindeki bir soruya, “Bensu nasıl isterse öyle olacak.” yanıtını vermişti.

“DÜŞMAN DEĞİLİZ”

Önceki akşam Kuruşeşme’de görüntülenen Soral, “Hakan ile düşmanlığımız yok. Benim için değerli bir insan, yeri çok ayrı” dedi.

“İNSANIN PSİKOLOJİSİNİ BOZAN BİR DURUM”


Kubilay Aka ile çekilmiş samimi fotoğrafları hatırlatılan güzel oyuncu, “Keşke arkadaşlıklar bu tip iddialarla kirletilmese. Bu çok yıpratıcı! Hem de kişinin psikolojisini bozan bir durum” itirafıyla dikkat çekti.

“ÇALKANTILI BİR SÜREÇ”


Geçtiğimiz haftalarda özel hayatı hakkında konuşan Hakan Baş, “Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık 3 aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru… Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen doğru/yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Sizden de hassasiyet rica ediyoruz.” ifadelerini kullanmıştı.