HomeUncategorizedHADİSE’NİN MEKANINA ŞOK YASAK

HADİSE’NİN MEKANINA ŞOK YASAK

HADİSE’NİN MEKANINA ŞOK YASAK

Bodrum'da Hadise'nin sahibi olduğu konuşulan La Plaj adlı mekana emniyetten yasak geldi.
Bodrum'da Hadise'nin ablası, Haluk Şentürk ve Candan Topdemir'in işletmeciliğini üstlendiği "La Plaj"da 6 Temmuz'da skandal bir olay yaşanmıştı. Olay günü kavga çıkmış, kafalarda şişeler kırılmış ve 18 yaşından küçüklere içki satışı yapılmıştı. Görgü şahitleri de bu olayı doğrulamış ve savcılık soruşturma başlatmıştı.

Daha sonra ise, mekanın 4 kişiyi işten attığı, 15 personelin buna tepki olarak işi bıraktığı ve toplamda 19 çalışanına sigorta yapmayıp maaşlarını ödemediği ortaya çıkmıştı. 

Eminiyetin kontrollerini artırmasının ardından, geçtiğimiz hafta komşularının şikayeti üzerine mekan polis tarafından basıldı ve Yıldız Tilbe'nin konseri yarıda kesilmişti.

Sürekli skandallarla anılan "La Plaj"a bu olaylar pahalıya patladı!.. Emniyet, bu olayları sıkı takibe aldı ve mekanın artık akşam müzik yayını yapamayacağını, konserler düzenleyemeyeceğini işletmecilere bildirdi. Bundan sonra mekan akşamları alkol satışı yapıp, konser düzenleyemeyecek. 

Mekanda tüm konserlerin emniyetin kararıyla iptal edilmesi nedeniyle işletmecilerin sanatçılara verdiği avanslar da yanmış oldu. Ağustos ayı içerisinde konser vermek için mekanla anlaşan ve avans alan birçok sanatçı, organizasyonlar yapılamayacağı için sözleşme gereği aldıkları avans bedelini işletmecilere geri ödemeyecek. Mekan, Serkan Kaya'ya verdiği avans bedelini de konser organizasyonunu düzenleyemeyeceği için geri alamayacak. (ucankus.com)