HomeMagazinHADİSE, ‘O SES TÜRKİYE’NİN ÇEKİMLERİ İÇİN SERVET HARCIYOR

HADİSE, ‘O SES TÜRKİYE’NİN ÇEKİMLERİ İÇİN SERVET HARCIYOR

HADİSE, ‘O SES TÜRKİYE’NİN ÇEKİMLERİ İÇİN SERVET HARCIYOR

Lüks kombinleriyle sık sık magazin gündemine gelen Hadise, nisan ayında başlayacak ‘O Ses Türkiye’nin çekimleri için şimdiden kıyafet seçmeye başladı. Hadise, şıklığı için İtalya ve ABD’den elbiseler getirtiyor.

Şarkıcı Hadise, nisan ayında başlayacak ‘O Ses Türkiye’nin çekimleri için kıyafet seçmeye başladı. Açıkgöz geçtiğimiz günlerde tasarımcısıyla toplantı yaparak İtalya ve ABD’den elbiseler getirmeye başladı.

35 yaşındaki Hadise’nin, yeni sezon kıyafetleri için 100 bin TL harcadığı öğrenildi. ‘O Ses Türkiye’ yılbaşı özel bölümündeki kıyafet seçimiyle de çok konuşulan Hadise’nin şıklığı dudak uçuklatmıştı. Geçtiğimiz yıl kırmızı bir kıyafet tercih eden Hadise, O Ses Türkiye Yılbaşı 2021 için siyah sade bir elbise tercih etmişti.

Ünlü şarkıcının giydiği bu siyah dantelli elbise 43 bin TL civarındayken; bileklikleri yaklaşık 334 bin TL, küpesi yaklaşık 120 bin TL, yüzüğü ise yine yaklaşık 95 bin TL idi.

Öte yandan Hadise, birkaç ay önce de ABD’li şarkıcı Beyonce’nin tasarladığı koleksiyona ait uçuk yeşil bir takımı giyip, poz vermişti. Şarkıcının giydiği ceketin değeri ise 1.549 TL idi.