HomeMagazinGÜLŞEN’İN 30 MİLYON TL’LİK LONDRA PLANI

GÜLŞEN’İN 30 MİLYON TL’LİK LONDRA PLANI

GÜLŞEN’İN 30 MİLYON TL’LİK LONDRA PLANI

Müzik çalışmalarını Londra’da yürüten Gülşen, orada ev sahibi olmak için harekete geçti. Popçu, bunun için de geçen yıllarda 15 milyon liraya satın aldığı Zorlu’daki dairesini 5 ay önce 30 milyon liradan satışa çıkardı.

Önceki yıllarda Zorlu Center’dan 15 milyon liraya aldığı 350 metrekarelik daireyle olay yaratan Gülşen, dairesini satışa çıkardı. Eşi Ozan Çolakoğlu ve oğlu Azur’la yaşadığı dairesini yaklaşık 5 ay önce emlakçıya verdiği öğrenilen popçunun evi için de 30 milyon lira fiyat biçildi.

2017’de de Rumelihisarı’nda bir villa kiralayıp burayı stüdyoya dönüştüren Gülşen ve Ozan Çolakoğlu’nun Zorlu’daki evlerini satışa çıkarmasıyla ilgili de İngiltere iddiası ortaya atıldı.

İddialara göre, albüm kayıtlarını aralarında Adele ve Lana Del Rey’in de olduğu Londra’daki müzik stüdyosunda yaptığı bilinen Gülşen, buradan ev sahibi olmak istedi.

Bu arada Hülya Avşar, Zerrin Tekindor, Kıvanç Tatlıtuğ, Sibel Can ve Seda Sayan’ın da Londra’da evi olduğu konuşuluyor.

Hatta geçen günlerde de Alman basını, Tarkan’ın Kensington bölgesinden yaklaşık 54 milyon liraya lüks bir villayı satın alacağını idda etti. Ancak Tarkan, Londra’dan ev sahibi olmak gibi bir girişiminin olmadığını açıkladı. (Takvim)