HomeMagazinGülşen: Ülkemiz Gibisi Yok

Gülşen: Ülkemiz Gibisi Yok

Gülşen: Ülkemiz Gibisi Yok

Müzik dünyasının en çok konuşulan isimlerinden olan Gülşen Çolakoğlu, meslektaşı Sertab Erener’in 11 yıl önce birinci olduğu Eurovision Şarkı Yarışması’na katılmak isteyip istemediği sorusu üzerine Türkiye’ye olan sevgisini dile getirdi.

Gülşen, önceki akşam Kıbrıs’ta bir otelde sahneye çıktı. Konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan popçu, yeni şarkısının 17 Mayıs’ta çıkacağını açıkladı.

Yeni şarkım 17 Mayıs’ta geliyor. Şu an her şey hazır. Klip de, fotoğraflar da çekildi. Şarkının sözü ve müziği her zaman olduğu gibi bana, aranje ise Ozan Çolakoğlu’na ait. Çok güzel bir yaz şarkısı oldu.

2003 yılında düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda birinci olan Sertab Erener’in, bu yılki organizasyonda konuk olarak sahneye çıkacağı hatırlatılan Gülşen, “Sertab’ın şarkısı harikaydı. Hâlâ dinledikçe heyecanlanıyorum. Tekrar böyle bir şey gündeme gelirse ülkem için yapamayacağım hiçbir şey yok. Bu sadece şarkı söylemek değil. Ülkemi çok seviyorum. Bizim ülkemiz gibisi dünyada yok” ifadelerini kullandı.