HomeMagazinGÜLSE BİRSEL BOMBA KADROYU AÇIKLADI!

GÜLSE BİRSEL BOMBA KADROYU AÇIKLADI!

GÜLSE BİRSEL BOMBA KADROYU AÇIKLADI!

Gülse Birsel merakla beklenen yeni filminin kadrosunu açıkladı.

Ünlü oyuncu, senarist ve yazar Gülse Birsel yeni projelerini anlattı. İki bomba proje ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Birsel, Elele Dergsi’ne verdiği röportajda yeni filminin kadrosunu tek tek sıraladı.

İşte Gülse Birsel’in o açıklamaları…

* Yeni bir film hazırlığındasınız. Son dönemde sinema adına sizi en çok etkileyen ne oldu?

– Tabii bir film senaryosu yazıp bitirmiş olmam ve yapımcının, yönetmenin, okuyan oyuncuların beğenmesi oldu. Kendimden çok etkilendim! Yoksa tabii güzel filmler seyrediyorum ama insan benmerkezci bir mahluk!* Nasıl bir film bekliyor bizi?

– Tatlı bir aile ve evlenme komedisi. Bir kısmı İstanbul’da, bir kısmı Adana’da geçiyor. Yönetmeni Ozan Açıktan. Anladığım kadarıyla çok gülünecek. Bu vaadi daha okuma provalarındayken dillendirmek belki yanlış ama senaryoyu okuyup “Çok güldüm” demeyen olmadı henüz ve çok mutluyum. E oyuncu ekibi zaten muhteşem. Engin Günaydın, Demet Evgar var, olağandışı yetenekli insanlar bunlar. İlk defa burada söylüyorum; Erdal Özyağcılar var ve çok heyecanlanıyoruz onunla çalışacak olmamıza. Şevket Çoruh var, bayılırız. Devrim Yakut ve Fatih Artman var, ikisinin de hayranıyım. Derya Karadaş var ki hayatta en çok güldüğüm oyunculardan biri. Devin Özgür Çınar, Arif Erkin, Ünal Yeter, Rıza Akın, Erdal Cindoruk, Ayta Sözeri, Su Kutlu… Hangi birini sayayım? Star kadro. Ben de oynuyorum tabii.

* Diğer yeni projeler neler?

– Kışın bir de yeni sitcom olacak. Onun hazırlıkları da başladı.