HomeMagazinGONCA VUSLATERİ’NİN OLAY YARATACAK POZLARI!

GONCA VUSLATERİ’NİN OLAY YARATACAK POZLARI!

GONCA VUSLATERİ’NİN OLAY YARATACAK POZLARI!

Ünlü oyuncu Gonca Vuslateri,yaptığı tasarımlarla dünya çapında adından sıkça söz ettiren modacı Hakan Akkaya‘nın  New York’ta bulunan showroom’una özel yaptığı yeni koleksiyonun kampanya yüzü olarak Selim Akar’ın objektifine çok özel pozlar verdi.

Bir hafta süren hazırlıklarda Gonca Vuslateri’nin kafatası kalıbı alınarak protezi çıkarıldı. Ünlü makyöz Burçin Göksu tarafından yapılan makyaj hileleriyle kapatılan kaşlar ile tamamlanan imajı hakkında başarılı oyuncu; ”Kendini olduğu gibi kabul etmek kendi hikâyenin arkasında durmakla başlar” mesajını yüklediğimiz bir çekim yapmak istedik.Kadın olmak denince ezbere bir prototip beklentisinin dışına çıkabileceğimiz bir fotoğraf çalışması olsun istedik.

Farklı stillerin denendiği  çekim provasında Burçin , Selim ve Hakan’la saç modelleri üzerine konuşurken hepimizin aklına bu fikir geldi açıkçası. Peki saçları olmayan biri olsa dedik. Öğretilmiş kadın fotoğraflarının dışına çıkmak beni çok heyecanlandırdı , bu deneyimi beraber yaşadığımız için çok şanslıyım.”dedi.

Gonca Vuslateri’ye fotoğraf çekimlerinde Barış Demiröz ve Onur Alp Çam eşlik etti.

GONCA VUSLATERİ