HomeMagazinGONCA VUSLATERİ-HAKAN ALTUN ÇİFTİ AŞKA GELDİ!

GONCA VUSLATERİ-HAKAN ALTUN ÇİFTİ AŞKA GELDİ!

GONCA VUSLATERİ-HAKAN ALTUN ÇİFTİ AŞKA GELDİ!

Gonca Vuslateri ve sevgilisi Hakan Altun aşka geldi! Ünlü çift, karşılıklı yaptıkları romantik paylaşımlarla yine çok konuşulacak. Mutluluk pozu veren sevgililer, birbirlerine olan aşklarını şarkılı paylaşımlarla gösterdi. Asıl büyük hamle ise Hakan Altun’dan geldi. Şarkıcının takip ettiği herkesi silip sadece güzel oyuncuyu takibe devam etmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yaşadıkları aşkla magazin gündemine bomba gibi düşen yılın sürpriz aşkı olarak nitelenen Gonca Vuslateri ve sevgilisi Hakan Altun, yaptıkları son paylaşımlarla birbirlerine olan sevgilerini sosyal medyadan paylaşmayı ihmal etmediler.

Hakan Altun ve Gonca Vuslateri, sosyal medya hesaplarından birlikte çekilmiş oldukları aynı fotoğrafı yayınladılar. Ünlü oyuncu Vuslateri, Instagram story’sinden yaptığı paylaşımla sevgilisine Sezen Aksu’nun Erkek Güzeli şarkısını gönderdi.

Hakan Altun ise güzel oyuncunun bu jestine kayıtsız kalmadı ve Müslüm Gürses’ten Kal Benimle şarkısı ile karşılık verdi.

Ünlü şarkıcı Hakan Altun bununla da yetinmedi. Instagram hesabında takip ettiği herkesi silerek sadece sevgilisi Gonca Vuslateri’ni takip etmeyi sürdürdü.