HomeMagazinGÖKHAN GÖZ SUSKUNLUĞUNU BOZDU!

GÖKHAN GÖZ SUSKUNLUĞUNU BOZDU!

GÖKHAN GÖZ SUSKUNLUĞUNU BOZDU!

Eski sevgilisi Gökhan Göz’ün Instagram canlı yayına katılarak küfürler savuran Gülşah Saraçoğlu, sosyal medyayı sallamıştı. Yaşananların ardından Gökhan Göz ilk kez konuştu.

Modacı Gülşah Saraçoğlu, bir ayrılıp bir barıştığı sevgilisi Gökhan Göz’ün Instagram canlı yayınına attığı mesajlarla şaşırttı. Gülşah Saraçoğlu, evinde arkadaşlarıyla eğlenen Göz’e, küfürler yağdırdı. O esnada durumu fark etmeyen Göz ve arkadaşları, şarkı çalıp söylemeye devam etti.

Yaşananlardan sonra Gökhan Göz de suskunluğunu bozdu. Instagram hesabından açıklamam yapan iş insanı, “Dün yaşanan ve basına yansıyan haberler sonrası bu açıklamayı yapma gereği duydum” dedi.

‘BENİM KİMSEYE KARŞI BİR KİNİM YOK’

Göz, açıklamasında “Öncelikle yaşanmış ve bitmiş bir ilişkinin ardından bu tarz haberlerle gündeme gelmek beni ve ailemi derinden sarsmıştır. Benim kimseye karşı bir kinim olmadığı gibi, karşı taraftan da bu hassasiyeti beklemekteyim. Kadına karşı şiddete ‘Hayır’ dediğimiz gibi erkeğe karşı da şiddetin sonuna kadar karşısındayız… Herkesin ailesi, değerleri ve sevdikleri var. Dün yaşanmış olay tamamen talihsizlik olduğunu düşünmekle birlikte, bir daha tekrarlanmayacağını temenni ediyorum. Ben bir aile babası olarak, karşı tarafında bir anne olduğunu unutulmamasının bilincinde olarak, bana yapılanların kimsenin yaşanmamasını temenni ederim” ifadelerini kullandı.