HomeMagazinGenç Oyuncu Ecem Simge Yurdatapan Yeteneğiyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Genç Oyuncu Ecem Simge Yurdatapan Yeteneğiyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor

Genç Oyuncu Ecem Simge Yurdatapan Yeteneğiyle Dikkatleri Üzerine Çekiyor

En Son, ‘Mucize Doktor’ dizisinde ‘Harika Turşucuzade’ karakterine can veren genç oyuncu Ecem Simge Yurttapan, yeteneği ve güzelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Bir süredir ekranlarda olmamasına rağmen yeni projeler için start veren genç oyuncunun, proje okumalarının devam ettiği öğrenildi.

Henüz bir projeye karar vermeyen güzel oyuncu Ecem Simge Yurtdatapan, hem oyunculuğunu hemde yeteneklerini gösterebileceği bir iş olsun istiyor.

Mimar Sinan Ünivesitesi Devlet Konservatuarı‘nda oyunculuk eğitimini tamamlayan Yurdatapan, aldığı oyunculuk disiplinini yansıtabileceği projelere sıcak bakıyor.

Tiyatro’dan asla kopmak istemeyen genç oyuncu, gelecek projeleri arasında mutlaka tiyatronun da olduğunu ve kariyerinin her döneminde tiyatro sahnelerinde olmak istediğini her fırsatta dile getiriyor.

Ecem Simge Yurdatapan kimdir?

Yeni dönem genç oyuncularından Ecem Simge Yurdatapan, 1995 doğumlu ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü Mezunudur. Tiyatro oyunculuğu yapmaya başlayan ve birkaç oyunda ufak roller alan Yurdatapan’ı televizyon ekranlarında ilk olarak Turkcell reklamlarıyla karşımıza çıkmıştır. Reklamlarda ki performansı ve sempatik kişiliği ile dikkatleri üzerine çeken Ecem Simge Yurdatapan profesyonel oyunculuk serüvenine başlamıştır. İlk profesyonel oyunculuk deneyimi ‘Babam ve Ailesi’ dizisi olan Yurdatapan, son olarak ‘Mucize Doktor’ Dizisinde ‘Harika Turşucuzade’ karakteriyle boy göstermiştir.