HomeMagazinGECELİĞİ 15 BİN TL…ÜNLÜ ÇİFT YILDIZLARLA AYNI OTELDE

GECELİĞİ 15 BİN TL…ÜNLÜ ÇİFT YILDIZLARLA AYNI OTELDE

GECELİĞİ 15 BİN TL…ÜNLÜ ÇİFT YILDIZLARLA AYNI OTELDE

Şarkıcı Mustafa Sandal, Aralık 2018’den beri aşk yaşadığı Melis Sütşurup’un ayağını bir kez daha yerden kesti. Musti, aşkını Cannes tatiline çıkardı. İkilinin Fransa’da kaldığı lüks otelin gecelik fiyatı yaklaşık 15 bin lira.

Haziran 2018’de 10 yıllık eşi Emina Jahovic’ten boşandıktan sonra mutluluğu Melis Sütşurup’ta bulan Mustafa Sandal, şarkılarındaki romantikliğini konuşturdu. 49 yaşındaki popçu, hafta sonunu kendisinden 20 yaş küçük sevgilisiyle Fransa’da geçirdi. Dünyaca ünlü starların film festivali için akın ettiği Cannes’da romantik anlar yaşayan ikili, konaklamak için de yıldızların izinden gitti.

Mustafa Sandal, Melis Sütşurup’a kusursuz bir tatil keyfi yaşatmak için kesenin ağzını açtı. Musti, güzel aşkıyla dünyaca ünlü yıldızların konakladığı Hotel Barriere Le Majestic’de kaldı. Bugüne kadar aralarında Robert De Niro, Matthew McConaughey, Paris Hilton ve Sylvester Stallone gibi yıldızların da kaldığı otelin bir gecelik fiyatı ise ortalama 15 bin lira.

Cannes tatilinde sadece konaklama için cebinden yaklaşık 30 bin lira çıkan Musti, bu jestiyle bir kez daha Melis Sütşurup’un ayağını yerden kesti. Daha önce Tayland ve İtalya seyahatlerine yapan gözde çiftin son durağı lüks tatil bölgesi Cannes oldu. (Takvim)