HomeMagazinGAMZE ÖZÇELİK ‘EVİNİ SATTI’ İDDİALARINA AÇIKLAMA YAPTI!

GAMZE ÖZÇELİK ‘EVİNİ SATTI’ İDDİALARINA AÇIKLAMA YAPTI!

GAMZE ÖZÇELİK ‘EVİNİ SATTI’ İDDİALARINA AÇIKLAMA YAPTI!

Gamze Özçelik ‘evini sattı’ iddialarına açıklama yaptı!Gamze Özçelik, geçtiğimiz gün hakkında Afrikalı çocuklar için evini sattı şekline yapılan haberlerle ilgili açıklama yaptı.

Son zamanlarda adını oyunculuğundan ziyade yaptığı yardımlarla adını duyuran Gamze Özçelik’in, geçtiğimiz günlerde Göztepe’deki 1+1 evini 400 bin TL’ye sattığı iddia edilmişti. Özçelik, çıkan haberlere sosyal medya hesabından yanıt verdi. Ünlü oyuncu, haberlerin gerçeği yansıtmadığını dile getirdi.

Gamze Özçelik’in sosyal medya hesabından paylaştığı yazısı ise şöyle: “Selamun Aleykum canlar. Takip eden kardeşlerim bilirler ki, ‘Umuda Koşanlar Derneği’ olarak geçtiğimiz kurban bayramında Somali’de kurban kesimi ve dağıtımı gibi çeşitli organizasyonlarda bulunmak nasip olmuştu. Bir süredir basında ve sosyal medya da konuşulan ‘Servetini su kuyularına harcadı’ , ‘Afrika’lı çocuklar için evini sattı’ gibi haberlerin karşısında hakikat adına açıklama yapmam gereği duydum. Derneğimiz kurulduğu ilk günden bu yana, bağışçılarımızın desteği ile güzel işler başarmaya, elinden geleni yapmaya çalışmaktadır. Allah razı olsun baştan beri desteklerini esirgemediler. Haberler doğruluk taşımamaktadır! Malın ve mülkün, tüm övgülerin, güzel sözlerin ve güzel sıfatların sahibi Yüce Allah (C.C) iken, sadece manen ve bedenen elinden geleni yapmaya çalışan bir kul olarak riyadan, benlikten ve kibirden yine Mevla’mın merhametine sığınırım. İyi niyetli oldukları düşündüğüm, sevgili basın mensuplarından ricamdır; lütfen dernek faliyetlerimizle ilgili her türlü bilgi için çekinmeden dernek numaralarımızı arayın. Cümleten, yolumuzda dosdoğru ilerleyenlerden olmak duasıyla.”