Homeİş DünyasıGALATASARAY SPOR KULÜBÜ VE BIONDINA İŞ BİRLİĞİNDE ÖZEL KOLEKSİYON: GALATASARAY x BIONDINA

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ VE BIONDINA İŞ BİRLİĞİNDE ÖZEL KOLEKSİYON: GALATASARAY x BIONDINA

GALATASARAY SPOR KULÜBÜ VE BIONDINA İŞ BİRLİĞİNDE ÖZEL KOLEKSİYON: GALATASARAY x BIONDINA

Türk sporunun en seçkin ve köklü spor kulübü Galatasaray ve Burcu Esmersoy ile Merve Göknar’ın yarattığı ünlü aktif giyim markası Biondina, özel bir iş birliğine imza attı; Galatasaray x Biondina Koleksiyonu… Spor salonundan günlük yaşama, her zaman ve her yerde Galatasaraylılık ruhunu stiline yansıtmak isteyenler için tasarlanan Galatasaray x Biondina Koleksiyonu, hem kadınlara, hem de erkeklere yönelik model çeşitliliği ile taraftar modasına yön veriyor.

Türk sporunun en seçkin ve köklü spor kulübü Galatasaray ve dinamik, modern çizgileri ile aktif giyim trendlerine yön veren Biondina çok özel bir iş birliğine imza attı; Galatasaray x Biondina Koleksiyonu…
Her zaman alanında ilklerin öncüsü olan Galatasaray ve Biondina’nın bu koleksiyonu spor camiasında hayata geçirilen ilk aktif spor giyim koleksiyonu olma özelliği ile de fark yaratıyor.


Galatasaray’ın tarihinden, kültüründen, renklerinden alınan ilhamın, Biondina’nın dinamik, sportif, modern ve trend çizgileri ile buluştuğu Galatasaray x Biondina Koleksiyonu’nda, hem kadınlar, hem de erkekler için tasarlanan toplam 27 parça yer alıyor. Koleksiyon, performans gerektiren tüm spor aktiviteleri için esnek, nefes alan özel kumaş teknolojileri ve dikim tekniklerine sahip.

Galatasaray x Biondina Koleksiyonu, spor salonlarından günlük hayata uzanan kullanım konforu sağlıyor. Galatasaray x Biondina Koleksiyonu, kadınlar için ceketlerle bile kombilenebilen, tayt, bra, atlet seçeneklerinin yanı sıra rüzgarlık, yağmurluk, sweatshirt, hoodie, tişört, body, eşofman altı, şort alternatiflerini de sunuyor. Erkekler için tasarlananlar arasında ise sweatshirt, hoodie, body, atlet, şort ve tişört seçenekleri bulunuyor. Tüm bunlara ek olarak, yoğun şehir hayatının vazgeçilmez aksesuarları olan matara ve sırt çantası da, hem tarzıyla, hem de kullanım konforluyla öne çıkıyor.