HomeUncategorizedFUNDA KARAYEL ÇANTALARINI İFTİHARLA SUNAR

FUNDA KARAYEL ÇANTALARINI İFTİHARLA SUNAR

FUNDA KARAYEL ÇANTALARINI İFTİHARLA SUNAR

ZUBİZU üyeleri, ‘Yaz Alışverişi’ etkinliği ile yaz, seyahat ve tatil ihtiyaçlarını karşıladı 

Türkiye’nin yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, Les Ottomans’da düzenlenen ‘Yaz Alışverişi’ etkinliğiyle, üyelerine çok keyifli ve avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşattı. 

Arzu Sabancı, Nazlı Keçili, Hatice-Faruk Süren, Levent Kızıl, Berrin Zorlu, Ahu Aysal, Edwina Sponza, Suna Vidinli, Alegra Levi, Melis Murathanoğlu, Fulya Gündoğdu gibi ünlü isimlerin katıldığı, kurgu ve organizasyonunun Canan&İris Pop-up Events tarafından yapıldığı ‘ZUBİZU Yaz Alışverişi’ etkinliği, yüzlerce ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

Türkiye’nin en beğenilen marka ve tasarımcılarını Les Ottomans’da buluşturan Canan&İris Pop-up Events, ZUBİZU sponsorluğunda, Basic & More, Capritouch, Figaro’s, Goja, Mognolia Culture, Mehry Mu, Mergim,The Last Eight , Maskot ve Tohum Design gibi sevilen markaların birbirinden güzel ürünlerini, katılımcıların beğenisine sundu. 

The Last Eight markasının Legodan, şarap mantarlarından,makarnadan ve eski röportaj kasetlerinden yaptığı çantalar etkinlikte büyük ilgi gördü.

The Last Eight  çantalarının isim hikayesi 8 model ve 8 adetten oluşuyor olması aynı zamanda markanın tasarımcıları Funda Karayel ve Derya Çetin Aydoğan'ın 8'in uğuruna inanıyorlar.