HomeTv dünyasiFİLİZ ERKAL, EŞİ İBRAHİM ERKAL’I ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE UNUTMADI!

FİLİZ ERKAL, EŞİ İBRAHİM ERKAL’I ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE UNUTMADI!

FİLİZ ERKAL, EŞİ İBRAHİM ERKAL’I ÖLÜM YIL DÖNÜMÜNDE UNUTMADI!

Geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden İbrahim Erkal’ı, eşi Filiz Erkal ölümünün 4’üncü yıl dönümünde unutmadı. Kişisel Instagram hesabından eşiyle birlikte yer aldığı bir fotoğrafı paylaşan Erkal, “Yıllar geçse de bir gün bile unutmadığım ve asla unutmayacağım gönül sızım” ifadelerini kullandı.
Türk müziğinin unutulmaz sanatçılarından İbrahim Erkal, 12 Nisan 2017 yılında evinin otoparkında tansiyonunun düşmesi sonucu dengesini kaybedip kafasını yere vurarak beyin kanaması geçirmesi nedeniyle hayatını kaybetmişti. Geride biri 12 günlük 3 çocuk bırakan usta sanatçı, ölümünün 4. yılında da unutulmadı.
“YAŞADIĞIM SÜRECE GÖNLÜMÜN TAHTINDA OLACAKSIN”
İbrahim Erkal’ın ölüm yıl dönümünde eşi Filiz Erkal, kalpleri sızlatan bir paylaşım yaptı. İbrahim Erkal ile çekilmiş bir karesini sosyal medya hesabından paylaşan Filiz Erkal, “Sensizlik her geçen gün daha da zorlaşsa da güçlü durmak zorundayım. Biliyorum sen benim üzülmemi istemezsin çünkü. Yaşadığım süre boyunca her zaman gönlümün tahtında olacaksın. Yıllar geçse de bir gün bile unutmadığım ve asla unutmayacağım gönül sızım. Mekânın cennet olsun. Sevenlerin gönlünde sevilenler ölümsüzdür” notunu yazdı.