HomeMagazinFatih Ürek: Astronomik bir fiyatım yok!

Fatih Ürek: Astronomik bir fiyatım yok!

Fatih Ürek: Astronomik bir fiyatım yok!

Fatih Ürek, önceki gün Kıbrıs’ta bir mekanda sahne aldı. Bir kilo gümüş içeren kostümü ile dikkatleri üzerine çeken ünlü şarkıcı, diğer sanatçılar astronomik tarifeler uygulamadığını söyledi.Koronavirüs pandemisi dönemi sahne açığını kapatmaya başlayan Fatih Ürek, Kıbrıs konserinde, bir kilo gümüş ihtiva eden kostümü ile adından söz ettirmeyi başardı.


“BÜTÜN YATIRIMIM KOSTÜMLERE GİDİYOR”

Fatih Ürek, “Bütün yatırımımı sahne kostümlerime yapıyorum. Bu kostümde ayakkabı dahil bir kilo gümüş var. Kostümlerimin hepsini evde saklarım, ileride bir hayır kurumu için de satabilirim” dedi.
Kıbrıs’ın kendisine ve orkestrasına iyi geldiğini belirten şarkıcı, “Yılbaşında da Kıbrıs’ta sahneye çıkacağım. Yılbaşı programımda çift tarife uyguluyorum. Diğer sanatçılar astronomik tarifeler uyguluyor ama ben öyle değilim, sadece çift tarife uyguluyorum” şeklinde konuştu.


“BENİ SÜREKLİ ÖLDÜRÜYORLAR” 

İnternette sürekli kendisinin öldüğüne yönelik çıkan haberlere güldüğünü dile getiren Ürek, “Bakın ölmedim, onlar öldürdükçe ben yeniden doğuyorum. Beni sürekli öldürüyorlar, ‘öldü’ haberlerine sadece gülüyorum’ açıklamasını yaptı.


“YAPIMCI OLMAMI SAĞLADILAR” 

55 yaşındaki şarkıcı, pandemi döneminde jüri koltuğunda oturduğu ve yayından kalkan TV programını yakında internette yayınlamaya başlayacağını açıkladı.
Fatih Ürek, “Biliyorsunuz TV programım yayından kalkmıştı, ben de o programı internette yapmaya başlayacağım. Beni engelleyerek yapımcı olmamı sağladılar. Kötü ev sahibi kiracıyı mal sahibi yaparmış beni de yapımcı yaptılar, ben de yapımcı olup aynı programı internete yapacağım” dedi.


“SAHNEYE ÇIKTIĞIMDA DİZLERİM TİTREDİ” 

Ünlü şarkıcı, Geçtiğimiz yaz koronavirüs salgını nedeniyle getirilen kısıtlamaların kalkması sonrası uzun süre sonra Bodrum Yalıkavak’ta sahneye almıştı.
Fatih Ürek, “Yaklaşık 1.5 yıl sonra ilk defa sahneye çıktım. Gerçekten çok heyecanlandım. Öyle ki sahneye ilk çıktığım anda bir anda dizlerimin titrediğini hissettim” şeklinde konuşmuştu.